🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

پخش کلی کودپاش دامی ۲ چرخ

پخش کلی دستگاه کودپاش دامی ۲ چرخ با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه انجام می شود این پخش متناسب با قیمت عمده فروشی آن می باشد و قیمت کارخانه ای برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین تخفیفات ویژه بر آن اعمال شده است.

پخش کلی کودپاش دامی 2 چرخ

همه چیز درباره کودپاش دامی ۲ چرخ

همه چیز درباره کودپاش دامی 2 چرخاین کود پاش دارای ۵ گیربکس و ۴ چرخ همراه یا سنگ خرد کن و سرند و جعبه قطعات یدکی می باشد که به صورت یکنواخت کود مرغی و کمپوست را پخش می‌کند. این دستگاه مجهز به سیستم سانتریفیوژ با دو دیسک پاشش می باشد.

عرضه کودپاش دامی ۲ چرخ با بهترین قیمت

عرضه کودپاش دامی 2 چرخ با بهترین قیمتعرضه کودپاش دامی ۲ چرخ در مرکز ما در سراسر کشور انجام می شود. جهت دریافت قیمت کودپاش دامی می توانید با شماره ای که در همین سایت قرار می گیرد تماس حاصل فرمایید و ضمن اطلاع از آخرین تغییرات قیمت، آن را با قیمت بسیار مناسب تر تهیه نمایید عوامل مختلف بر روی آخرین قیمت کودپاش دامی موثر است از جمله این عوامل نوسانات بازار است که با پایین و بالا رفتن ارز کشور می‌تواند قیمت این کودپاش دامی نیز تغییر کند.

تلاش مرکز فروش ما بر این بوده است که این تغییرات شدید نوسانات بازار را در سطح متعادل برای مشتری در نظر بگیرد تا مشتری دچار سردرگمی نشود و قیمت متعادل تر و مناسب تر را به همراه داشته باشد این کار برای رفاه مشتریان است و طبیعتاً به نفع خریدار تمام می شود.

همچنین این قیمت بسته به مکانی که آن ها را را تهیه می نماییم نیز می‌تواند تفاوت قیمت ایجاد کند، برای مثال اگر شما آنها را از یک مرکز عمده فروش تهیه نمایید از آنجایی که شما را به عنوان یک عمده فروش در نظر می‌گیرند و نه یک مشتری معمولی، قیمت‌های بسیار ارزان تر و مناسب را به شما عرضه می کند.

همچنین در صورتی که این عرضه به صورت عرضه مستقیم از کارخانه در نظر گرفته شود هزینه‌های اضافی از جمله هزینه نگهداری از کودپاش دامی و هزینه نقل و انتقالات اضافه بین فروشگاه‌های واسطه‌ ای مختلف را برای شما در نظر نمی‌گیرند و صرفاً به اصل هزینه کودپاش دامی اکتفا می کنند.

همچنین مراکزی وجود دارند که تخفیف های ویژه‌ای بابت این کودپاش دامی در نظر می‌گیرند و این یعنی حتی محصول را ارزان تر از قیمت خود آن به مشتری می دهند قابل توجه است که مرکز فروش ما تمامی ویژگی های ذکر شده در بالا را دارد و یک مرکز فروش استثنایی برای تمامی مشتریان می باشد که موجب رفاه مردم در خرید می شود.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها