🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

پخش کلی دستگاه بوجاری جو در کشور

بوجاری در اصطلاح به معنی تفکیک و جا کردن یک جسمی از جسم دیگر. به طور معمول این مشکل پیش می آید که جو در هنگام برداشت محصول با یک سری عوامل بیرونی از قبیل سنگ و یا گیاه دیگر مخلوط شود.
جدا سازی این مخلوط با دست غیر ممکن می باشد چون هم نیاز مند زمان بسیاری است و هم بسیار ریز. قطعا با وجود دستگاه بوجاری  جو کار بسیار راحت و آسان شده است. امروزه دستگاه های بسیار قدرتمند در زمینه بوجاری، اولین و مهمترین کاری را که انجام می دهند، قابلیت تفکیک این محصول از یکدیگر می باشد.
پخش کلی این دستگاه در کشور کمک بسیار شایانی در امر کشاورزی کرده است.

پخش کلی دستگاه بوجاری جو در کشور

همه چیز درباره دستگاه بوجاری جو

همه چیز درباره دستگاه بوجاری جودستگاه بوجاری با سرعت بسیار بالا و تنها برای جدا کردن ناخالصی های بسیار درشت و ریز از غلات و دیگر حبوبات به کار می آید.ظرفیت این نوع از دستگاه های صنعتی بالا می باشد.
به دلیل سرعت بالا از بسیاری از لحاظ می تواند برای ذخیره گندم و جو به عنوان یک کالای مهم در کشور بسیار مثمر ثمر می باشد. دستگاه بوجاری با دارا بودن انواع سرندها با اندازه ها بسیار متفاوت و همچنین فن بادی در چندین مرحله باعث می شود اضافات محصول گرفته شود و تنها یک محصول نهایی باقی بماند.

کارایی دستگاه بوجاری گندم به دو  روش می باشد که در قسمت اول با باد توسط یک فن با توجه به وزن اضافه ها و خود محصول اصلی، ناخالصیها جدا می شود و بعد از آن با چندین مراحل الک با توجه به اندازه  سایر موارد اضافی مانند علف های هرز، برگ و ساقه جدا می شوند.
این محصول دارای چند نمونه می باشد که با توجه به محصول و ناخالصی آن متفاوت است. اما اشتراکی که بین همه ی این دستگاه ها موجود می باشد این است که برای پاک کردن محصولات می باشد.
دستگاه بوجاری جو علاوه بر اندازه های بزرگ د سایز کوچک هم برای مصارف خانه ها و سوپر مارکت ها موجود می باشد. اما دستگاه های سایز بزرگ معمولا برای استفاده در شرکتها و کارخانه های بوجاری بوده است.
هر کدام از این نوع دستگاه ها ظرفیت خاصی را دارا می باشند.

عرضه دستگاه بوجاری جو در کشور با بهترین کیفیت

عرضه دستگاه بوجاری جو در کشور با بهترین کیفیتدستگاههای بوجاری مختلفی موجود می باشند که هر کدام از آنها کارایی های بسیار متفاوتی نیز دارند. برخی از آنها بزرگ و برخی کوچک تر نیز می باشند که هر کدام ظرفیت های مخصوص به خود را دارند. 
کیفیتها نیز متفاوت است. بهتر است دستگاه با کیفیتی را تهیه نمایید تا بتواند عملکرد بهتری را ارائه دهد. در کشور دستگاه های بوجاری را با بهترین و با کیفیت ترین را عرضه می کنند و قیمت دستگاه بوجاری با توجه به کارایی و اندازه متفاوت می باشد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها