🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

واردات دیسک تاندوم ۲۸پره به کشور

دیسک از نمونه تجهیزاتی است که در صنعت کشاورزی کاربرد فراوانی دارد. بسیاری از مردم هستند که برای این که بتوانند از این محصول استفاده مطلوبی داشته باشند اقدام به خرید نمونه‌ های خارجی آن می نمایند. از این رو واردات دیسک تاندوم  28پره کشور بنا به درخواست این دسته از افراد خریدار توسط شرکت وارداتی و صادراتی انجام می شود تا این دیسک های تاندوم خارجی با مرغوبیت زیاد در دسترس مشتریها قرار بگیرند. 

واردات دیسک تاندوم 28پره به کشور

دلایل تولید دیسک تاندوم ۲۸پره

دلایل تولید دیسک تاندوم 28پره در این بخش لازم است که در مورد دلایل تولید دیسک تاندوم ۲۸ پره صحبت کنیم. از این رو ذکر موارد و نکته های با اهمیت زیر می پردازیم: 

  • این محصول عمل شخم زدن را به سرعت انجام می دهد. 
  • کلوخها را قبل از کاشتن محصول های کشاورزی زیر و رو می کند. 
  • بقایای گیاهان را در زمین های کشاورزی خرد می کند. 
  • مجهز به گلگیر های مستحکمی است که این گلگیرها باعث می شوند که روند کار با استفاده از این دیسک های تاندوم بهتر و راحت تر انجام شود. 
  • به راحتی به تراکتور وصل می شود و کار کردن با آن راحت است. 
  • دارای پره های فولادی می باشد که این پره ها ضد سایش هستند و ضد ضربه می باشند. به همین دلیل این وسیله که برای شخم زدن مورد استفاده قرار می گیرد مقاومت بسیار زیادی دارد. 
  • فشار زیادی در هنگام عملکرد در روی تراکتور وارد نمی نماید و به گونه ای به تراکتور وصل می گردد که در حین کار از تراکتور جدا نشود. 

اهمیت واردات دیسک تاندوم ۲۸پره به کشور

اهمیت واردات دیسک تاندوم 28پره به کشور در رابطه با اهمیت واردات دیسک تاندوم ۲۸ پره به کشور باید بگوییم از آن جا که باید نیازهای کشاورزهایی که به این محصول احتیاج دارند و خواهان نمونه های وارداتی هستند برطرف گردد شرکت وارداتی سعی بر این دارد که محصول های خارجی را به ایران وارد نماید و در دسترس این کشاورزها قرار دهد و به این طریق نیازهای این افراد خریدار را به خوبی  بر طرف سازد. 

قیمت دیسک ۲۸پره وارداتی نسبت به محصولات تولید شده در ایران کمی بالاتر می باشد. زیرا هزینه‌ های گمرک را شامل می‌شود و این موضوع بر روی خرید مشتریهایی که در حقیقت به دنبال تهیه این محصولها می باشند اثر ندارد. 

زیرا این افراد به قیمت این کالاها اهمیت نمی‌دهند و حاضر هستند بابت تهیه این محصول های خارجی هر گونه مبلغی را بپردازند. دیسک کشاورزی فروشی وارداتی سعی بر این دارند که بتواند بهترین نمونه‌ های تولید شده در خارج از کشور را در دسترس مشتری‌ های خود بگذارد. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها