🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

واردات بهترین چیزل تراکتوری به کشور

چیزل تراکتوری وسیله ای است مشابه گاوآهن اما سبکتر و با کارایی سطحی تر، در گاوآهن عمق بیشتری از خاک ورز داده شده اما چیزل سطح خاصی و ثابتی از خاک رویه را که سفت و بی کاربرد شده ورز داده و خاک را نرم میکند. با این کار خاک آمادگی لازم برای تنفس و تغذیه گیاه را فراهم کرده و محصول شرایط بسیار بهتری را دارا خواهد بود. در داخل کشور شرکت های زیادی این دستگاه پر کاربرد تراکتوری را تولید میکنند. برای واردات این محصول اما مشکلات زیادی وجود دارد که با توجه به تحریم های موجود موضوع تبادل پول دچار مشکل بوده اما شدنی می باشد. ما برای تولیدات بهتر داخلی نیز نیاز به محصولات با کیفیت خارجی داریم.

 

آشنایی با عملکرد انواع چیزل کشاورزی

چیزل ها نسبت به خاک منطقه و زمین مربوطه با انواع مختلفی وارد بازار میشوند. انواع چیزل کشاورزی شامل چیزل غلتکی، چیزل بدون غلتک، چیزل بکر، چیزل دو غلتکی و چیزل ۵ شاخه که از پر استفاده ترین چیزل ها در ایران میباشد. کاربرد چیزل غلتک دار به صورت همزمان بوده که ابتدا با شاخه خاک را شکاف داده سپس با غلتک انتهایی کلوخ های باقیمانده را خرد میکند به صورتی که خاک بعد از کار کاملا نرم شده و اثری از کلوخ های بزرگ نیست. در سایر انواع چیزل کاربرد شخم به صورت اولیه بوده و برای نرم کردن کامل خاک باید از سایر تجهیزات تراکتوری استفاده کرد. به هر صورت کاربرد چیزل در انواع مختلف کار کشاورزان را راحت تر کرده، هرچند که قیمت این دستگاه ها به نسبت گاو آهن کمتر بوده و میتوانند صرف هزینه داشته باشند.

اهمیت واردات دستگاه چیزل تراکتوری به بازار داخلی

کشور ما از لحاظ تکنولوژی کشاورزی بسیار کمبود دارد و نیاز است به سرعت کشاورزی کشورمان از حالت سنتی خارج شده و پیشرفته شود. موضوع کشاورزی وابسته به تمام مسایل کشور است، آب، تغذیه، سلامتی، درآمد و خیلی مسائل دیگر که پایه و اساس اقتصاد ملت ماست. لذا لازم است در این راستا اقدامات لازم و قدم های محکمی برداشت. واردات ادوات کشاورزی و ارتباط با کشورهای پیشرفته در زمینه کشاورزی مارا به این مهم نزدیکتر کرده و میتوانیم برای رسیدن به پیشرفت گذار سریعتری داشته باشیم. در پیرو بحثی که عنوان کردیم واردات دستگاه چیزل تراکتوری به بازار داخلی و ایجاد قیمت رقابتی در برابر کیفیت بهتر میتواند تولید کننده های داخلی را به ساخت دستگاه های با کیفیت وادار کند. همچنین قیمت چیزل تراکتوری میتواند تحت تاثیر واردات قرار گرفته و با تسهیلات دولت، کشاورزان بتوانند محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب دریافت کنند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسته‌ها