🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

واردات برند های خارجی ترنچر دستی

ترنچر دستی دستگاهی است که برای حفر کانال در اعماق مختلف و در عرض های ۲۵ سانتی متری به بالا طراحی و ساخته شده است. حفر کانال در عرض های کم و بالاخص بر روی آسفالت همواره یکی از معضلات پیش روی مجریان این امر بوده است. قیمت این دستگاه با توجه به برند و هزینه تولید متفاوت است.

واردات برند های خارجی ترنچر دستی

مهمترین ویژگی های ترنچر دستی باکیفیت

مهمترین ویژگی های ترنچر دستی باکیفیت

ترنچر دستی باکیفیت ویژگی های زیادی دارد که بسته به نوع کاربرد متغیر است. عرض کار و به تناسب آن عمق کاری، با توجه به نیاز مشتری قابل ساخت می باشد.کاربرد عمده دستگاه در حفر کانال هایی است که برای خواباندن لوله و یا کابل و دیگر موارد مورد استفاده قرار می گیرد

. ترنچر دستی  دارای تیغه های الماسی بوده و تیغه های آن از دوام بالایی برخوردار است ترنچر مناسب برای استفاده پیمانکاران و کشاورزان محترم و در جهت کاهش هزینه های منابع انسانی طراحی و ساخته شده است. این دستگاه با موتور بنزینی و یا دیزلی قابلیت کار روی آسفالت و خاک را دارد و همچنین در موارد خاص قابل نصب روی بابکت و یا مینی لودر است.

دستگاه با کمک یک نفر اپراتور توانایی انجام حفر کانال را دارد وبا مکانیزم هیدرولیکی طراحی و ساخته شده است و در دسترس بودن همه قطعات در هنگام انجام تعمیرات از مزایای آن است.

با توجه به هزینه های بالای کارگری در اجرای کانال هاو نیز زمان بر بودن حفر کانال به شکل دستی این دستگاه برای رفع موارد ذکر شده به بازار عرضه شده است.دقت و سرعت قابل توجه در حفر کانال با ترنچر یکی از محاسن استفاده از این دستگاه می باشد.

برترین برند های ترنچر دستی در بازار فروش

برترین برند های ترنچر دستی در بازار فروش

 از ترنچرها بیشتر برای حفر زمین به منظور کارگذاری خطوط لوله در بزرگراه ها یا در سنگ به کار می رود. زمانی که این دستگاه برای حفاری یک کانال صرف می کند بسیار کمتر از بیل مکانیکی است. ترنچرها در طیف وسیعی از نظر توانایی و سرعت ساخته می شوند.

بیشتر این ماشین ها از نوع زنجیری بوده و با چرخش زنجیر و خارج کردن خاک از زمین ترانشه حفاری می گردد، ولی اگر زمین سنگی باشد نوع زنجیری کاربرد نداشته و بهتر است از ماشین های نوع سطلی آن استفاده شود. عواملی مانند عمق حفاری و نوع خاک و ابعاد مزرعه بر سرعت کار ماشین آلات مؤثر هستند.

ترنچر ها ممکن است کوچک و دستی باشند و در مدل های قابل اتصال به بیل مکانیکی، مینی لودر و تراکتور باشند و یا مدل های سنگین و بزرگ. ترنچر بر دو نوع چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری وجود دارد که در شرایط سخت از چرخ زنجیری استفاده می شود. بسیاری از انواع ترنچرها به منظور پایداری کافی، خاک های حفاری شده را به دو سوی طرف ترانشه می ریزند به طوری که به آسانی بازپُر شوند.

فروش ترنچر دستی به دو صورت آنلاین و حضوری صورت می گیرد. مشتریان می توانند با مراجعه به سایت با دیدن انواع این محصول و قیمت آنها اقدام به خرید نمایند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها