🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

نمایندگی فروش دستگاه نشاکار پشت تراکتوری

یکی از دستگاه ها و ادوات کاربردی در صنعت کشاورزی، دستگاه نشاکار پشت تراکتوری می باشد. با استفاده از این دستگاه در کمترین زمان محصول مورد نظر با بهترین کیفیت کاشته می شود. انواع دستگاه های نشاکار در کارخانه های سازنده در مدل های متنوع به وسیله ی پیشرفته ترین تکنولوژی و طبق استاندارد تولید و ارائه می گردد.

نمایندگی فروش دستگاه نشاکار پشت تراکتوری

دستگاه نشاکار پشت تراکتوری چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه نشاکار پشت تراکتوری چه ویژگی هایی دارد؟ یکی از دستگاه های مورد استفاده و کاربردی در تجهیزات کشاورزی، دستگاه نشاکار می باشد که دارای انواع مختلفی است و در مدل های متنوع نشاکار دستی، نشاکار ماشینی و نشاکار موتوری و …  تولید می شود.

دستگاه نشاکار برای کشت انواع قلمه ها و نشاها مورد استفاده قرار می گیرد و بوته ها را در ردیف های منظم و به سرعت می کارد. از ویژگی های دستگاه نشاکار پشت تراکتوری می توان به دقت و سرعت بالا، بازدهی بیشتر محصول، عمق کاشت به صورت یکسان، کاشت نشا به طور یکنواخت و … اشاره نمود.

 مزیت های استفاده از این دستگاه عبارت است از: بالا رفتن کیفیت محصولات، کاهش هزینه های تولید و … .  طرز کار دستگاه نشاکار دستی به این صورت است که کارگر نشاها را به صورت دستی به مکان کاشت هدایت نموده و دستگاه آن را در عمق مورد نظر گذاشته و کاشت انجام می شود و این دستگاه دارای وزن سبکی بوده و امکان حمل و نقل و جابجایی آن راحت تر می باشد.

نشاکار دستی در دو مدل دستگاه نشاکار دستی چهار ردیف و دستگاه نشاکار شش ردیف تولید می شود. در دستگاه نشاکار موتوری کاربر سوار دستگاه شده و آن را روشن نموده و با حرکت دستگاه عملیات کاشت انجام می شود. در دستگاه نشاکار پشت تراکتوری عملیات کاشت نشا با سرعت و دقت بسیار بالایی انجام می گردد.

خرید دستگاه نشاکار پشت تراکتوری

خرید دستگاه نشاکار پشت تراکتوری بازار خرید و فروش انواع دستگاه نشا امروزه رونق زیادی پیدا کرده است و به دلیل مزیت های فراوانی که در تسریع کاشت و بازدهی محصولات زراعی دارد، مورد استقبال کشاورزان زیادی قرار گرفته است. یکی از مراکز خرید دستگاه نشاکاری پشت تراکتوری همین شرکت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی خرید و مشخصات دستگاه با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است که خرید و فروش در این مرکز فقط به صورت عمده صورت می گیرد که قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر از خرید جزئی است و برای خریدار و فروشنده سود بسیار خوبی به همراه دارد و مشتری استقبال بهتری از این نوع خرید می کند.

قیمت دستگاه نشاکار با توجه به نوع و مدل دستگاه، برند و شرکت تولید کننده، نوسانات اقتصادی موجود در کشور،  ایرانی یا خارجی بودن آن، میزان عرضه و تقاضا، نحوه خرید و فروش و … متفاوت می باشد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها