🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

نمایندگی فروش دستگاه بذر کار گلخانه

افزایش نیاز به محصولات کشاورزی با رشد جمعیت جهان نسبت مستقیم دارد لذا باید سیستم های اتوماتیک و پر بازده تری را در کشاورزی بکار ببریم تا بتوان نیاز غذایی را برآورده کنیم . یکی از دستگاه های مخصوص کشت مکانیزه در گلخانه ها دستگاه بذر کار گلخانه می باشد که سهم مهمی در رشد تولید محصولات کشاورزی دارد.

نمایندگی فروش دستگاه بذر کار گلخانه

آشنایی با انواع دستگاه بذر کار از نظر عملکرد

آشنایی با انواع دستگاه بذر کار از نظر عملکرد دستگاه بذر کار گلخانه ای برای کاشت بذر در سینی های مخصوص جوانه زنی جهت پرورش نشاء ها در گلخانه استفاده می گردد. این دستگاه ها می توانند یک دستگاه بذر کار دستی و یا اتوماتیک که در سرعت کاشت بذر و توانایی کاشت انواع مختلف بذر ها با هم تفاوت دارند. بطور کلی انواع دستگاه های بذر کار عبارتند از :

  • بذر کار صفحه ای مکنده  : این دستگاه برای کاشت بذر در سطح زیر کشت کوچک بوده و توانایی کشت ۲۰ هزار بذر را در ساعت دارد و فقط قادر به کشت بذر های پوشش دار می باشد
  • بذر کار سوزنی : این دستگاه برای کار در مزارع و گلخانه های متوسط تا وسیع مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی کشت بذر های ساده و یا پوشش دار استفاده میگردد این دستگاه ها قادرند بین ۵۰ تا ۸۰ هزار بذر را در ساعت در سینی های مخصوص کشت نشاء بکارند.
  • بذر کار استوانه ای : این دستگاه برای کار در سطح زیر کشت متوسط تا وسیع  بذر های پوشش دار مناسب هستند و سرعت آنها حدود ۲۵ هزار  بذر در ساعت می باشد.

این دستگاه ها از سینی های دارای محفظه کاشتی از جنس سفال، چوب و یا پلاستیک استفاده می کنند که البته سینی های پلاستیکی به علت استحکام زیاد و وزن کم برای این کار بهتر از دیگر انواع آن می باشد.

دستگاه بذر کار ابتدا داخل محفظه ها را با خاک پر نموده و کمی خاک را فشرده می کند سپس در مرکز این محفظه پر شده از خاک مناسب کشت حفره ای ایجاد شده و درون آن حفره به وسیله سره های کشت یک عدد بذر در درون خاک قرار داده شده سپس روی بذر پوشانده می گردد.

پس از کشت بذر و پوشاندن آن سینی ها به محل آبیاری هدایت شده و در این قسمت سطح خاک به مقدار مناسب آبیاری شده و سپس سینی های کشت شده به اتاقک های جوانه زنی منتقل می شوند

در درون اتاقک های رشد با تنظیم دقیق میزان نور، دما و رطوبت مورد نیاز بذر ها محیطی مناسب برای جوانه زدن بذر ها فراهم شده و به این ترتیب بذر ها در درون محفظه های سینی جوانه زده و رشد می کنند. عمل جوانه زنی بذر ها متفاوت بوده که بر اساس نوع بذر حدود ۲ تا ۳ روز به طول خواهد کشید. پس از عمل جوانه زنی سینی ها را برای طی کردن دیگر مراحل رشد به گلخانه ها انتقال می دهند.

فروشگاه مرکزی دستگاه بذر کار گلخانه در ایران

فروشگاه مرکزی دستگاه بذر کار گلخانه در ایران برای تهیه  این دستگاه های می توان با مراجعه به سایت فروش دستگاه بذر کار گلخانه ای مراجعه نمود و از این طریق با انواع مختلف و کارایی هریک از آنها آشنا شده و سپس از طریق درگاه های فروش آنلاین اقدام به خرید آنها نمود. خریداران دستگاه های بذر کار باید قبل از خرید انواع دستگاه بذر کار با توجه به سطح و وسعت زیر کشت و همچنین میزان سرعت و حجم مورد نیاز کشت بذر یک دستگاه مناسب برای کشت را انتخاب کرده و آنگاه با توجه به این خصوصیات یک خرید مطلوب و درست را انجام دهند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها