🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

نمایندگی فروش ترنچر کوچک در کشور

نمایندگی فروش ترنچر کوچک در کشور فعالیت های گسترده ای در زمینه فروش این محصولات با ارزش انجام می دهد. دستگاه ترنچر کاربرد های شگفت انگیزی در صنعت داشته و در مدل های مختلف با امکانات متفاوت تولید شده و روانه بازار شده است. 

نمایندگی فروش ترنچر کوچک در کشور

مهمترین کاربرد های دستگاه ترنچر کوچک

مهمترین کاربرد های دستگاه ترنچر کوچککاربرد دستگاه ترنچر کوچک بسیار زیاد است‌. ترانچر یا چرخ سنگی چرخ از یک چرخ فلزی دندانه دار تشکیل شده است.  عملکرد و نگهداری ارزانتر از ردیاب های زنجیره ای ارزانتر است. 

این می تواند در خاک های سخت یا نرم کار کند ، یا همگن (سنگ های جمع و جور ، سیلت ، ماسه سنگ) یا ناهمگن (سنگ شکاف یا شکسته ، آبرفت ، مورین).  این امر به ویژه صادق است زیرا یک چرخ برش با پاک کردن خاک همانطور که یک چرخ سطل انجام می دهد کار می کند ، نه اینکه مانند یک تمشک (ترانشه زنجیره ای) باشد.  در نتیجه نسبت به وجود بلوک در خاک حساسیت کمتری خواهد داشت.  همچنین از آنها برای برش سنگفرش برای نگهداری جاده ها و دسترسی به آب و برق در جاده ها استفاده می شود.

 با توجه به طراحی آن ، چرخ ممکن است با همان ابزار به عمقهای برش متغیر برسد ، و می تواند زاویه کار ثابت خاک را با قطر چرخ نسبتاً کوچک حفظ کند (که باعث کاهش وزن و در نتیجه فشار به زمین ، و ارتفاع واحد برای  حمل و نقل)

 عناصر برش (بسته به قطر ۶ تا ۸) در اطراف چرخ قرار می گیرند و بسته به زمینی که با آن روبرو می شوید ، دندان هایی را که کم و بیش متراکم هستند تحمل می کنند.  این ابزارها را می توان به راحتی دستی ، تغییر داد و تنظیم کرد تا امکان ایجاد برش های مختلف بر روی همان چرخ را فراهم کند. 

دندان ها در یک پیکربندی نیمه کروی قرار می گیرند تا میزان برداشتن مواد از سنگر افزایش یابد.  دندان ها از جنس استیل با مقاومت بالا (فولاد HSLA ، استیل ابزار یا فولاد با سرعت بالا) یا کاربید سیمانی ساخته شده است.  هنگامی که دستگاه مورد استفاده سنگین است ، ممکن است دندانها حتی به صورت روزانه تعویض شوند.

 سيستم فاصله دهنده و جداكننده اجازه مي دهد تا مواد گود برداري شده از لبه هاي سنگر دور شوند تا از “بازيافت” احتمالي جلوگيري كنند.

 ترانشه های چرخ ممکن است روی مسیرها یا لاستیک های لاستیکی نصب شوند.

خرید بهترین برند های دستگاه ترنچر در کشور

خرید بهترین برند های دستگاه ترنچر در کشورترانچر زنجیره ای با زنجیری یا کمربندی حفر می شود که به دور یک قاب فلزی گرد یا رونق رانده می شود.  شبیه یک اره برقی غول پیکر است.  این نوع ترنچر می تواند زمین هایی را برش دهد که برای برش با یک بیل از نوع سطل خیلی سخت است و همچنین می تواند سنگرهای باریک و عمیق را برش دهد.  برای کنترل عمق برش می توان زاویه رونق را تنظیم کرد.  برای بریدن سنگر ، رونق در زاویه ثابت نگه داشته می شود در حالی که دستگاه به آرامی خزش می کند.

 ترانچر زنجیره ای برای حفر ترانشه های وسیع تر (ارتباط از راه دور ، برق ، زهکشی ، آب ، گاز ، فاضلاب و …) بخصوص در مناطق روستایی استفاده می شود.  با استفاده از کمربند نقاله برگشت پذیر یا در سمت راست یا در سمت چپ ، می توان مواد خاکبرداری را حذف کرد.

 روشهای مختلفی برای حفاری سنگرها در سنگ وجود دارد – دریل اصلی و مته انفجار ، شکن هیدرولیکی و ترانشه های زنجیره ای.  انتخاب روش حفاری سنگر باید طیف وسیعی از خصوصیات سنگ و ماشین را در نظر بگیرد.  پیشنهاد شده است که مزایای استفاده از ترانشه های زنجیره ای در سنگ های مناسب از محدودیت ها بالاتر است و ممکن است مزایای هزینه ای داشته باشد و در مقایسه با روش های جایگزین دارای اثرات جانبی کمتری در محیط زیست باشد. [

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها