🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز فروش کودپاش دامی درجه یک

کودپاش دامی به چه صورت عرضه می گردد؟ قیمت های آن چگونه بدست می آید؟ از چه طریقی می توان به انواع دستگاه های کودپاش دامی مخصوصا درجه یک دسترسی پیدا کرد؟ آیا  می توان از فروشگاه های معتبر اینترنتی تهیه کرد؟ کودپاش دامی در حال حاضر بیشتر تقاضا دارد چرا که در حال حاضر کودهای شیمیایی بسیار مضر است و در نتیجه با اقبال عمومی جامعه روبرو شده است. کودپاش های دامی از نظر طراحی می تواند دو چرخ و چهار چرخ باشند و عرض پاشش آن متفاوت است. جهت مشاوره در مورد طراحی و ساخت کودپاش دامی می توانید با مشاور ارتباط بگیرید.

مرکز فروش کودپاش دامی درجه یک

کودپاش دامی چیست و چه کاربردی دارد؟

کودپاش دامی چیست و چه کاربردی دارد؟برای تقسیم بندی کود سه مدل وجود دارد که می توان به کود شیمیایی، دامی و بیولوژیکی اشاره کرد. کود شیمیایی یا به صورت دانه یا به صورت گاز استفاده می گردد. بنابراین برای هر کودی ماشین مخصوص به خود وجود دارد.

موقعی که شخم اولیه و یا دوم روی زمین زده می شود از کود جامد دامی با خاک ترکیب شده مورد استفاده قرار می گیرد. میزان پخش کود دامی ۳۰ تا ۴۰ تن در یک هکتار می باشد.

دستگاه کودپاش دامی دزفول با یک نقاله در کف کار می کند، به این صورت که بودن نوار نقاله باعث عقب، جلو رفتن کود در تریلر شده و با چرخیدن مارپیچ، کود به اطراف پخش می شود.

به صورت روزانه این دستگاه قابلیت تنظیم داشته و حداقل ۳۵۰ متر مکعب کود دامی را پخش می کند. از نظر تعادل ۵۰ درصد و قابلیت تنظیم سرعت دوران موقعی که رطوبت بالاست را داراست.

این دستگاه با تراکتور های موجود که حداقل ۴۰ اسب بخار به بالا هستند، قابلیت کارکرد داشته و اصطکاک پایین یکی از مزایای این دستگاه می باشد. همچنین موقعی که زمین ناهموار باشد، می تواند با بودن شاسی حفظ تعادل کرده و هزینه های استفاده از آن بسیار کم می باشد.

فروشنده ماشین کودپاش دامی درجه یک در ایران

فروشنده ماشین کودپاش دامی درجه یک در ایرانعرضه ماشین های کودپاش دامی به دو صورت دستی و موتوری امکان پذیر است. برای مزارع کوچک نوع دستی آن کفایت می کند. بدین صورت که با یک دستگیره و راه رفتن کشاورز و تکرار چرخیدن دیسک امکان پاشش کود وجود دارد.

در مورد قیمت این دستگاه ها، تعداد سفارش، نوع برند و ظرفیت مخزن که می تواند ۵ لیتر باشد تا ۲۰ لیتر موثر بوده که نمونه های ۵ لیتری از قیمتهای پایین تری برخوردار بوده و از فروشگاههای معتبر می توان خریداری کرد.

در شهرهای مختلف برای اینکه راحت تر بتوانید به انواع مختلف این محصول دسترسی پیدا کنید از جمله کودپاش دامی همدان می توانید با کارشناسان تماس بگیرید تا در این زمینه مشاوره لازم جهت خرید و تهیه بهتر آن داده شود.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها