🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز فروش دیسک ۳۶ پره در کشور

امروزه در صنعت کشاورزی ادوات زیادی به کار گرفته می شود یکی از این تجهیزات دیسک ۳۶ پره است. این وسیله دارای ۴ چرخ است که در پشت تراکتور نصب می شود و عملیات های زیادی بر روی زمین انجام می دهد. دقت و سرعت عمل در این دستگاه بالا بوده و عمل شخم زنی و خاک ورزی و شکستن کلوخ های بزرگ را به خوبی انجام می دهد این امر خاک را برای رشد گیاه آماده و مهیا می کند.

تعداد پره های این دیسک متفاوت بوده و هر کدام امکانات و قابلیت های خاص خود را دارند. مهیا کردن زمین و باغات برای کاشت محصول مهمترین مزیت استفاده از این ادوات است. 

مرکز فروش دیسک 36 پره در کشور

موارد استفاده از دیسک ۳۶ پره

موارد استفاده از دیسک 36 پره از موارد استفاده از دیسک ۳۶ پره می توان به آماده کردن زمین برای کشت و شخم زنی چراگاه ها و باغات و ایجاد بستری مناسب برای بذر پاشی و رشد گیاهان اشاره کرد. قدرت این دستگاه بسیار بالا بوده و به راحتی می تواند کلوخ ها را در هم شکسته و خاک را زیر و رو کند. 

پره های این دستگاه به زیر خاک رفته و عمل شخم زدن را به آسانی انجام می دهد. انجام دانه بندی مناسب برای کاشت بذر از دیگر کاربردهای این دیسک است. سطح کیفی بالا و دوام زیاد باعث شده تا بیشتر افراد از خرید دیسک ۳۶ پره استقبال زیادی کنند. 

از دیگر مصارف این دستگاه می توان به جنگل کاری اشاره کرد. فراهم کردن بستر مناسب برای کاشت نهال مهمترین مزیت استفاده از این دستگاه است. این امر باعث کاهش نیروی انسانی و هزینه ها می شود. 

عرضه عمده دیسک ۳۶ پره در کشور

عرضه عمده دیسک 36 پره در کشور در عرضه به صورت عمده قیمت دیسک ۳۶ پره مناسب و مقرون به صرفه است. این تجهیزات به صورت عمده و جزیی به فروش می رسند و چون نرخ عمده مناسب تر است بیشتر مردم به این شیوه عرضه گرایش پیدا کرده اند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند. 

برخی شرکت های تولیدی سابقه و قدمت زیادی دارند و هزینه کمتری را برای تولید صرف می کنند این مراکز محصول را با قیمتی ارزان و متناسب با بودجه مشتری به بازار عرضه می کنند تا مصرف کننده بتواند به راحتی نیاز خود را تامین کند. این خرید به صورت اینترنتی هم صورت می گیرد که کم هزینه است.

امروزه عرضه به صورت اینترنتی بیشترین طرفدار را دارد. در این روش تجهیزات به همراه قیمت ها به نمایش گذاشته می شود و مشتری می تواند با مقایسه آنها خرید ایده آل خود را انجام دهد. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها