🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز فروش خرمن کوب گندم در تهران

استفاده از تکنولوژی در بخش کشاورزی یا به عبارتی دیگر مکانیزه کردن کشاورزی، سبب بالا رفتن راندمان کار و صرفه جویی در هزینه و‌ وقت می شود. دستگاه خرمن کوب گندم، یکی از کاربردی ترین ماشین های کشاورزی است. تولید کنندگان متعددی در کشور در زمینه تولید انواع ماشین های کشاورزی فعالیت می کنند.‌ انواع خرمن کوب تولید شده توسط این تولید کنندگان، برای عرضه به مراکز فروش این محصول ارسال می گردد.‌ خریداران ماشین خرمن کوب می توانند با مراجعه به مرکز فروش خرمن کوب گندم در تهران  این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنند.

 

خرمن کوب گندم چیست و چه کاربردی دارد؟

خرمن کوب گندم در واقع یک‌ نوع ماشین کشاورزی است که‌  برای جدا کردن گندم‌ از ساقه آن استفاده می شود.‌ این دستگاه در قدیم با استفاده از نیروی حرکت گاو به حرکت در می آمد. با ورود تکنولوژی به عرصه کشاورزی، تحولی نیز در این زمینه صورت گرفت. امروز این دستگاه با نیروی برق یا با استفاده از تراکتور به حرکت در می آید.‌ با استفاده از خرمن کوب، دانه گندم از ساقه و علف های هرز جدا شده، غبار گیری می شود. سپس برای بسته بندی به داخل کیسه جداگانه ای انتقال پیدا می کند. همچنین ساقه گندم به صورت کاه در آورده شده و‌ برای علوفه حیوانات  بسته بندی می شود. استفاده از دستگاه خرمن کوب بوجاری گندم سبب سهولت کار در بخش کشاورزی ‍شده است. همچنین سبب صرفه جویی در  بسیاری از هزینه های جانبی برای جدا سازی گندم  می شود.‌ راندمان و سرعت بالای کار با ماشین خرمن کوب از اتلاف وقت نیز جلوگیری کرده و‌ سبب می شود حجم ببشتری از گندم در زمان کمتری جدا سازی شود. همچنین استفاده از این وسیله میزان آسیب به دانه گندم را بسیار کم  و در حد صفر می کند.

مرکز خرید انواع دستگاه خرمن کوب گندم

تولید کنندگان انواع دستگاه خرمن کوب با برند های خاص، این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند.‌ این تولید کنندگان برای فروش محصولات خود مراکز فروشی در کشور دارند. برای خرید این محصول باید به مرکز خرید دستگاه خرمن کوب گندم مراجعه حضوری داشت. خرید از این مراکز با شرایط ویژه و تخفیفات قابل توجهی همراه است. برند های خاص این محصول با عرضه با کیفیت ترین دستگاه خرمن کوب، در صدد هستند کشور را از ورود محصولات مشابه خارجی بی نیاز کنند. از این دستگاه در بازار های جهانی نیز استقبال زیادی شده است. صادرات ماشین خرمن کوب گندم‌ به کشورهای مختلف می تواند ارز آوری خوبی برای کشورمان به همراه داشته باشد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسته‌ها