🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز خرید کودپاش زراعی ۲ چرخ در کشور

با توجه به شناخت کشاورزان از اثرات سوء کودهای شیمیایی بر محیط و انسان و توجه آنان به استفاده از کودهای دامی و کشاورزی ارگانیک، استفاده از کودپاش زراعی ۲ چرخ روند افزایشی داشته است. این کودپاش ها جهت سهولت انتخاب کشاورزان بنا بر محیط زمین خود در مدل های مختلفی تولید می شوند که ما در اینجا به شرح مختصری از مشخصات کودپاش زراعی دو چرخ می پردازیم ولی جهت مطالعه مشخصات سایر مدل های کودپاش می توانید به قسمت های دیگر این سایت مراجعه نمایید. مرکز خرید کودپاش زراعی 2 چرخ در کشور

ویژگی های دستگاه کودپاش زراعی ۲ چرخ

ویژگی های دستگاه کودپاش زراعی 2 چرخکودپاش دامی ۲ چرخ، متشکل از یک مخزن است که بر روی دو چرخ قرار داده می‌شود. کود دامی و یا کمپوست‌ها با مکانیسم دستگاه‌های خرد کن صنعتی شکسته و خرد می‌شوند تا دستگاه کودپاش بتواند به طور یکنواخت کود را به صورت لایه‌‌ای بر سطح خاک بپاشد.

این دستگاه با برد مفید ۱۵ متر به روش سانتریفیوژ و با دو پروانه اقدام به پاشش کود می‌کند. از کودپاش‌های ۲ چرخ در زمین‌های مختلف و در تمام فصول می‌توان استفاده نمود بجز مواقعی که باران یا برف در حال بارش و یا زمین گلی باشد یا به اصطلاح زمین گاو رو نباشد.

بهتر است کود‌های ریخته شده داخل مخزن کودپاش یخ زده نباشد، تحت فشار قرار نگرفته و سفت نشده باشد و یا دارای رطوبت زیادی نباشد. سفتی بیش از حد کود می‌تواند به دستگاه کودپاش در دستگاه ایجاد سایش نماید و در دراز مدت خساراتی را به دستگاه کودپاش وارد نماید.

دستگاه‌های کودپاش ۲ چرخ در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند ولی بهتر است دستگاه‌های با مخازن ۶ متر مکعبی که از قدرت ۵۰ اسب بخار استفاده می‌کنند استفاده شود، دستگاه کودپاش با این سایز با تراکتور‌های متداول در ایران سازگاری بیشتری دارند.

هر چند استفاده از مدل‌های بزرگتر مزایایی همچون سرعت تخلیه و تعدد بارگیری کمتر و مصرف سوخت بهینه‌تر خواهد داشت و در مدت زمان کمتری متراژ بیشتری از زمین عمل کود دهی انجام می‌گیرد. از دیگر مزایای دستگاه‌های کود پاش استفاده از نیروی انسانی کمتر است که هم در زمان و هم در هزینه‌ها به صرفه‌تر است. 

عرضه عمده کودپاش زراعی ۲ چرخ در کشور

عرضه عمده کودپاش زراعی 2 چرخ در کشورقیمت کودپاش زراعی در صورت خرید عمده به مراتب کاهش پیدا می‌کند، اما بسیاری از کشاورزان نیازی به خرید عمده دستگاه کودپاش ندارند و در عین حال خرید آن نیز با قیمت مناسب می‌تواند به اقتصاد آنان کمک نماید. این عزیزان می‌توانند با مراجعه به بخش مشاوره فروش علاوه بر دریافت مشاوره در خصوص انتخاب دستگاه مناسب از قیمت‌های دستگاه کودپاش زراعی نیز مطلع شوند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها