🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز خرید ماشین ترنچر زهکشی

  • ماشین ترنچر زهکشی، یکی از ماشین های کاربردی در زمینه کشاورزی است. این ماشین برای کار های مختلفی مانند حفر کردن زمین، قرار دادن لوله های آب در
  • بزرگراه ها، زه کشی و غیره به کار می رود
  • ما قصد داریم در این مطلب به این موضوع بپردازیم. من شما را به خواندم ادامه مطلب دعوت می کنم تا اطلاعاتی مختصر و مفید را در اختیار شما قرار دهم. 

مرکز خرید ماشین ترنچر زهکشی

همه چیز درباره ماشین ترنچر زهکشی

همه چیز درباره ماشین ترنچر زهکشی این، ماشین ها از نظر سرعت و توانایی پراکندگی زیادی دارند.کار کردن با نمونه های اولیه ی ترنچر که در دهه ی ۱۸۰۰میلادی ساخته شد بسیار سخت بود به همین دلیل حفاری 

ها با دست انجام می شد اما در اواسط سال ۱۹۵۰ برای کارگزاری لوله، فیلتر و عملیات های دیگر وسیله ای نیاز بود تا این کارها را انجام دهد تا آن زمان فقط ماشین هایی وجود داشتند که زمین را حفر می کردند و کارگذاری لوله، فیلتر و پرکردن توسط کارگر ها انجام می شد اما پس از آن برای پاسخ گویی به نیاز ها ترنچر هایی به وجود آمدند که حفر کردن و کارگزاری لوله را همزمان انجام می دادند. 

استفاده از این ماشین ها پس از عرضه لوله های پلاستیکی نازک بیشتر شد. انواع ماشین ترنچر را می توان به سه دسته ی زنجیری، گردونه ای و ذوزنقه ای تقسیم کرد که در ادامه توضیح کوتاهی درباره ی آنها خواهم داد. 

نوع زنجیری:

در نوع زنجیری عرض حفاری قابل تنظیم است. و با چرخش زنجیر زمین حفر می شود. در این نوع قابلیت کنترل دستی و یا خودکار وجود دارد همچنین میتواند همه جور خاک را حفر کند. 

نوع گردونه ای:

تفاوت این نوع با نوع زنجیری در این است که عمل حفاری توسط جام های کوچک حفاری که به یک گردونه وصل هستند صورت می گیرد. البته تکنولوژی به کار رفته در ساختن این نوع قدیمی تر از نوع زنجیری است. 

نوع ذوزنقه ای: 

نوع ذوزنقه ای می تواند کانال های کوچک را یک جا خاکبرداری کنید اما ویژگی شاخص تر آن این است که در زمین های ناهموار و پریشب سیستم خاکبرداری آن شیب را تنظیم می کند. 

زمان حفاری که ترنچر صرف می کند بسیار کمتر از بیل مکانیکی است البته عملکرد ترنچر ها بستگی به عوامل گوناگونی دارد. شرایط آب و هوایی، ابعاد زمین و نوع خاک برخی از 

عوامل کلی تاثیرگذار در عملکرد این ماشین ها هستند. 

قیمت انواع ماشین ترنچر در ایران

قیمت انواع ماشین ترنچر در ایران انواع مختلفی از ماشین ترنچر در ایران وجود دارد. قیمت ماشین ترنچر بستگی به کیفیت این ماشین ها دارد. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها