🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز خرید دستگاه کشاورزی بذر کار

دستگاه کشاورزی بذر کار  تولید داخل کشور بوده  و مدت ده سال خدمات پس از فروش دارد، وسیله ای کارآمد برای کاشت بذر در زمین های کشاورزی می باشد. این دستگاه بذر کار به صورت خطی کار ، ردیفی بذر می کارد و دستی و نیمه اتومات بوده  که برای پاشیدن بذر در زمین های کشاورزی ، باغها ، گلخانه ها و مراتع کاربرد دارد.

  این دستگاه دارای وزنی کمتر از ۲۰ کیلو گرم بوده که به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و استفاده از رنگ کوره ای آن باعث شده که در برابر باران و رطوبت زنگ نزند، از دیگر مشخصه های این دستگاه کاشت دقیق و منظم  بذر، فابلتی تنظیم و تغییر جهت کاشتن بذر در کمتر از دو دقیقه ، سبک بودن این دستگاه خستگی بر بدن به جای نمی گذارد ، عمق یکسان همه شیارها و همچنین این که با خرید این دستگاه برای چندین سال احتیاجی به هیچ دستگاهی برای کاشت بذر نیست .

مرکز خرید دستگاه کشاورزی بذر کار

دلایل تولید و استفاده از دستگاه کشاورزی بذر کار

دلایل تولید و استفاده از دستگاه کشاورزی بذر کار یکی از دلایل بی رغبتی کشاورزان در کاشت محصولات زراعی سنتی بودن آن می باشد. با بالا رفتن سن و ناتوانی کار کشاورزی سخت می شود از این رو استفاده از دستگاه های بذر کار در کشت محصولات کشاورزی و باغی دارای اهمیت می باشد.

این دستگاه به صورت ردیفی عملیات کاشت بسیاری از محصولات نظیر لوبیا، نخود، طالبی، خربزه، کدو حلوایی، پیاز، کلم پیچ، کلم بروکلی، شلغم، خردل، تربچه، بامیه، اسفناج، ذرت را به راحتی در دل خاک پنهان می کند.

بازار فروش انواع دستگاه کشاورزی بذر کار

بازار فروش انواع دستگاه کشاورزی بذر کار امروزه به خاطر کاهش بسیار زیاد ریال در برابر دلار برای مجهز کردن گلخانه به انواع ماشین های بذر کار احتیاج داریم که ماشین های بذر کار ایرانی گزینه بسیار مناسبی در برابر ماشین آلات بذر کاری خارجی می باشند.

از جمله دستگاه های بذر کار می توان به دستگاه پنوماتیک اشاره کرد که قیمت بذرکار پنوماتیک که دستگاه ایرانی بوده به مراتب مقرون به صرفه تر از دستگاه های خارجی می باشد، این دستگاه قادر است در کشت ریزدانه ها و بذرهای ریز با دقت بسیار بالایی و هم چنین صرفه جویی قابل توجهی بذر عمل کند.

قیمت دستگاه بذرکار نسبت به تراکتور مقرون به صرفه تر بوده و  این دستگاه ها کارآیی بیشتری داشته و از نظر حمل و نقل بسیار راحت تر از تراکتور می باشد، این دستگاه در مقابل تراکتور هیچ گونه آلودگی برای هوای زیست محیطی انسان ایجاد نمی کند.

برای خرید این دستگاه و دستگاه های مشابه می توان به نمایندگی مجاز این محصول در سراسر کشور به صورت حضوری و یا از طریق وب سایت های موجود مراجعه و به بهترین قیمت ممکن خریداری نمود. این دستگاه بسیار مفید، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها