🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز خرید دستگاه بوجاری قناری

کار اصلی دستگاه بوجاری قناری تمیز کردن فضولات و چوب‌های اضافه از دانه‌های خوراکی قناری می‌باشد. در حال حاضر شرکت‌ها و کارخانه‌های مختلفی با به کارگیری با تجربه ترین تیم‌ها اقدام به ساخت و تولید انواع دستگاه بوجاری دان قناری برای استفاده در زمینه های مختلفی نموده‌اند. با توجه به متفاوت بودن شرکت های تولیدی  دستگاه نیز دارای قیمت های متفاوتی است. اگر شما خریدار این محصول هستید می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه بوجاری قناری به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و یا از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان و نمایندگان فروش لیست قیمت را از آنها دریافت کنید.

مرکز خرید دستگاه بوجاری قناری

موارد استفاده از دستگاه بوجاری دان قناری

موارد استفاده از دستگاه بوجاری دان قناری دستگاه بوجاری علاوه بر قناری غذای پرندگان دیگر را نیز اعم از تخم کتان، گندم، جو، ماش تمیز کرده و با رفع نمودن اضافات آنها آماده استفاده پرندگان می‌شود. در زمان‌های قدیم وقتی که دانه‌های خوراکی را برای پرندگان بر روی زمین پخش می‌کردند، فضولات پرندگان از جمله قناری در بین دانه‌های خوراکی قاطی می‌شد. صاحبان این مشاغل اگر تصمیم به ادامه مصرف این نوع خوراکی می‌دانند سبب مسمومیت پرندگان و یا از بین رفتن آنان می‌شد که ضرر مالی را در پی داشت. اگر هم اقدام به جداسازی فضولات از دانه‌های خوراکی می‌نمودند، علاوه بر صرف وقت زیاد نیازمند نیروی انسانی جدید و در نتیجه صرف هزینه گزاف می‌شد.
بنابراین مخترعین جهت رفع این مشکلات اقدام به تولید دستگاهی به نام بوجاری دان نمودند.
این دستگاه با سیستم باد و سرند سازی کار می‌کند. سرند‌ها کار جداسازی پوست از دانه، فضولات را نیز به بهترین شکل ممکن و تمیزترین و با کیفیت‌ ترین حالت و به دور از هر گونه خطای انسانی انجام می‌دهند. و سیستم باد سیستم باد نیز جهت جداسازی دان سبک و سنگین فعالیت می‌کند.

در مجموع باید گفت دستگاه بوجاری در دو نوع بازاری موجود است. اولین آن دستگاه‌هایی هستند با صدای کم و حجم کوچک که بیشتر برای پرندگان استفاده می‌شوند. دومین دستگاه برای کارهای سنگین‌تر و حجیم‌تری مانند جداسازی اضافات از انواع حبوبات، کاربرد دارد.

بازار بزرگ خرید انواع دستگاه بوجاری در ایران

بازار بزرگ خرید انواع دستگاه بوجاری در ایران مراکز فروش ما در کشور در تلاش‌اند تا با تولید بهترین و با کیفیت‌ ترین انواع دستگاه بوجاری و ارسال آنها به سراسر کشور باعث رضایت مشتریان گردد. این مراکز فروش انواع دستگاه بوجاری را به صورت مستقیم و بی واسطه به کشور عرضه می‌کنند و با کوتاه کردن واسطه‌ها آنها را با مناسبترین قیمت در دسترس خریداران قرار می‌دهند.
بازارهای فروش انواع دستگاه بوجاری روش راحتی را به مشتریان معرفی کرده‌اند. آنها با طراحی سایت های اینترنتی انواع دستگاه‌ها را با مشخصات و قیمت های آنها در این سایت درج کرده‌اند تا خریداران قبل از خرید آگاهی نسبی داشته باشند و بتوانند بر حسب نیاز خود آن را انتخاب و سفارش دهند. ضمن اینکه این روش خرید باعث عدم اتلاف وقت و هزینه می شود یک روش راحتتری است و خریدار می تواند آگاهانه دست به انتخاب بزند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها