🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکر خرید انواع ادوات پشت تراکتور

کشور ما از لحاظ کشاورزی کشوری غنی و دارای ظرفیت فراوانی است. از این رو نیاز به تکمیل تجهیزات و به روز کردن کشاورزان به شدت مورد نیاز بوده و یکی از لزوم کشاورزی پیشرفته داشتن تجهیزات کامل و ادوات لازم برای کشاورزی است. برای خرید انواع ادوات پشت تراکتور می توانید به صورت حضوری به نمایندگی های تولید کننده ایران و یا نماینده های خارجی موجود در بازار مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق سایت های معتبر برای حمایت از تولید داخلی سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

 

آشنایی با انواع ادوات پشت تراکتور

 

انواع ادوات تراکتور می تواند شامل خرمن کوب، چیزل مرکب، کودپاش، بذرکار گوجه فرنگی، دیسک، گاوآهن، تریلر، سیب زمینی کار، سر زن، یونجه چین، دستگاه پرس یونجه، کلوخ کوب، سمپاش، سیب زمینی کن و… باشد. دستگاه های چیزل مرکب، دیسک، گاوآهن و کلوخ کوب برای آماده کردن زمین و مهیا نمودن آن برای تولید محصولی درجه یک واجب می باشد. ادوات سر زن، سیب زمینی کار و سیب زمینی کن و همچنین دستگاه کودپاش و سمپاش برای محصولاتی مانند سیب زمینی حتماً لازم بوده و برای داشتن محصولی خوب باید آنها را داشته باشیم. برای محصول یونجه دستگاه یونجه چین، دستگاه ریک و دستگاه پرس یونجه لازم میباشد، همچنین لوازمی مانند کود پاش و سم پاش می تواند برای تمام محصولات مورد نیاز باشند. برای حمل محصولات و شاید لوازم مورد نیاز کشاورزی می توان از تریلر استفاده کرد. که عمده استفاده آن می‌تواند برای حمل گندم باشد. دستگاه خرمن کوب نیز برای کاه کردن ساقه گندم که خوراک حیوانات می باشد مورد نیاز است. زمانی برای کاشت گوجه فرنگی با دست اقدام می کردند، اما امروزه برای کاشت محصولی مانند گوجه فرنگی و یا خیار از دستگاه بذرکار مخصوص آن استفاده می کنند. که هم از سرعت بالاتر و دقت بالاتری برخوردار است و تمامی خطاهای کار با دست را از میان برداشته و کشاورزی حرفه‌ای را برای ما به ارمغان می آورد.

خریدار ادوات پشت تراکتور با بهترین قیمت

تا به امروز خرید ادوات پشت تراکتور و تمامی محصولات مربوط به کشاورزی در شهرهایی که رونق کشاورزی وجود دارد، از طریق نمایندگی های معتبر در آن شهر و به صورت حضوری و و دامنه محصولات کم انجام می شد. اما امروزه علاوه بر این ها میتوان به صورت اینترنتی و با اطمینان خاطر، با ضمانت های کافی خرید مطمئن را به صورت آنلاین انجام داد. شما به عنوان خریدار ادوات پشت تراکتور می توانید در این زمینه به ما اعتماد کنید تا خریدی مطمئن و کامل داشته باشید.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسته‌ها