🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرجع فروش ادوات کودپاش در ایران

ادوات کودپاشی به دسته ای از تجهیزات و ماشین آلاتی گفته می شود که عملیات کود دهی به محصولات مختلف کشاورزی و باغی را انجام می دهد. این دستگاه ها شامل ساده ترین تا پیچیده ترین ابزار ها می شود.

 

 

معرفی پرکاربردترین ادوات کودپاش

کودپاشی یکی از مراحل مهم در تولید محصولات مختلف کشاورزی و دامی است که به کمک ماشین آلات مختلف صورت می گیرد. پرکاربرد ترین این تجهیزات شامل موارد زیر می شود:

  • کودپاش دامی زراعی چهار چرخ جهت پخش انواع کود های مرغی، کود کمپوست و کود های حیوانی به کار می رود. از قابلیت های این دستگاه استفاده از آن در زمین های مسطح و غیر مسطح می باشد.
  • کودپاش سانتریفیوژ که دارای دو اهرم در طرفین است که یکی برای کود پاشی و دیگری برای تنظیم زاویه و سطح پاشش به کار می رود.
  • کودپاش صفحه دیسکی که دارای طراحی دقیق بوده و قابل تنظیم برای پاشش دانه ها به سمت راست و چپ می باشد.
  • دستگاه کودریز دامی باغی که نوعی دستگاه کودریزی ردیفی به شمار می آید و قابلیت کار با انواع تراکتور را داشته و دارای عملکردی عالی و کیفیتی بالاست.
  • دستگاه کودپاش یک تنی است که انواع کود شیمیایی و همچنین بذر غلات را به خوبی در روی زمین پوشش می دهد. چرخ های این دستگاه جا به جایی و حرکت آن را تسهیل بخشیده است.
  • دستگاه سانتریفیوژ ۶۰۰ لیتری با قابلیت پاشش یکنواخت کود بر سطح زمین و عملکردی مناسب

دستگاه ها و ماشین آلات کود پاشی با ظرفیت های مختلف تولید می شوند و مدل های گوناگونی از آن در کارخانجات صنعتی تولید شده است که هر یک قابلیت های خاص خود را دارد و با ظرفیت های گوناگون قابل استفاده است.

 

بزرگترین بازار فروش ادوات کودپاش در ایران

فروش ادوات کودپاش توسط بزرگترین بازار های فروش و همچنین تولید کنندگان فعال در این صنعت صورت می گیرد. این تجهیزات در مدل های مختلفی ساخته می شوند که خرید آنها باید با توجه به کاربری آنها صورت گیرد.

مثلا ابعاد زمین زراعی، نوع کاربری و محصولاتی که کاشته شده است و همچنین ظرفیت کاری مورد نظر از مهمترین و شاخص ترین مواردی هستند که دریافت اطلاعات آنها از این مراکز فروش الزامی است.

جدید ترین و با کیفیت ترین تولیدات این صنعت توسط کاتالوگ به مشتریان معرفی شده و قابلیت های هر کدام به همراه توان کاری به معرض مشاهده و مقایسه قرار داده می شود.

از طریق بازار ادوات کودپاش آشنایی با طرز کار این دستگاه امکان پذیر بوده و در ضمن کارشناسان این مراکز می توانند راهنمائی های لازم را به خریداران ارائه نمایند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسته‌ها