🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت فروش چیزل مرکب کشاورزی

دستگاه چیزل مرکب کشاورزی وسیله ایی است که برای شخم زدن زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. شخم زدن بخش مهمی در کشاورزی است که امروزه به وسیله دستگاه های صنعتی انجام می‌گیرد. در حقیقت این ابزار جایگزین انسان شده اند که باعث افزایش کارآیی در تولید محصولات شده است. قیمت این دستگاه بسته به نوع آن متفاوت است که برای اطلاع از آخرین قیمت مدل های مختلف این محصول می توانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

 

مهمترین ویژگی های دستگاه چیزل مرکب کشاورزی

به طور کلی در زمین های کشاورزی لایه زیرین سطح رویی بعد از گذشت مدتی سخت می شود که باعث می شود تا رطوبت و آب به خوبی در آن نفوذ نکند. دستگاه چیزل با خرد کردن این لایه نفوذ پذیری خاک را به رطوبت افزایش می دهد.

ویژگی این دستگاه بسته به نوع آن متفاوت است و در مدل های مختلف طراحی شده از این دستگاه گاها تفاوت های زیادی مشاهده می شود تا برای استفاده در شرایط های جغرافیایی مختلف مناسب باشد.

این دستگاه عموما از فولاد آهنگری ساخته شده است و دارای سه تا هفت شاخه می باشد که تعداد این شاخه ها بسته به خاک منطقه و میزان سختی آن دارد. برای دسترسی به نتیجه مطلوب تر بهتر است که در‌ مواقعی از این محصول استفاده شود که خاک کاملا خشک باشد.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه چیزل مرکب

 

قیمت یکی از فاکتور های بسیار مهم در فروش محصولات مختلف است و در واقع اولین عاملی است که مصرف کننده به آن توجه می کند. قیمت چیزل مرکب سبک بسته به برند تولید کننده، کیفیت قطعات و شرایط موجود در بازار متفاوت است.

عمده این دستگاه ها از کشور های دیگر وارد می شود و به همین دلیل است که نوسانات بازار بر قیمت این محصول تاثیر گذار است. به طور کلی تولید کنندگان این دستگاه ها تلاش می کنند تا با به کارگیری بروز ترین شیوه های تولید، هزینه تولید این دستگاه ها را کاهش دهند تا این برای مصرف کنندگان که عمدتا کشاورزان هستند مقرون به صرفه باشد.

قیمت یکی از راهکار ها برای بازاریابی است که شرکت ها با استفاده از آن می توانند به اهداف خود دست یابند. در واقع برند های تولید کننده می توانند با ارائه محصولاتی با کیفیت و در عین حال ارزان میزان فروش خود را بالا ببرند.

در فضای رقابتی موجود در بازار هر برندی در تلاش است تا با ارائه خدمات بیشتر رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب کند و بخش قابل توجه ایی از فروش بازار را در اختیار بگیرد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسته‌ها