🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت فروش دستگاه چیزل کشاورزی

دستگاه چیزل کشاورزی یکی از ماشین آلات خاک ورزی اولیه است که وظیفه اصلی این ماشین در ابتدا شخم زدن در زمین های آبی و دیم بوده است. این نمونه از ماشین آلات کشاورزی در قیاس با گاو آهنها از مقاومت کششی کمتری برخوردار هستند. همچنین قیمت دستگاه چیزل برای فروش با توجه به سایز و نوع کارایی که دارد، با یکدیگر متفاوت هستند.

قیمت فروش دستگاه چیزل کشاورزی

دسته بندی انواع دستگاه چیزل کشاورزی

دسته بندی انواع دستگاه چیزل کشاورزی چیزل و یا به نوعی همان گاو آهن، از ماشین آلات مهم در صنعت کشاورزی به شمار می آید که برای انجام امور سنگین کشاورزی کاربرد های فراوانی دارد. استفاده از این نوع گاو آهن در کشاورزی، به دلیل سهولت در عملکرد، کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. مهمترین علت این امر، این است که برای شخم زدن زمین، در وضعیت های مختلف، عملکرد آن، قابل تنظیم است. انواع دستگاه چیزل کشاورزی برای کار در مساحت های بزرگ و کوچک عبارتند:

  1. دستگاه چیزل ۷ شاخه دستی
  2. دستگاه چیزل ۵ شاخه دستی
  3. دستگاه چیزل ۳ شاخه دستی

هر یک از این دستگاه ها با توجه به نوع کاربری، زیر مجموعه هایی دارند. از این دستگاه ها در امور کشاورزی، به شکل های مختلفی می توان استفاده کرد و ضمن افزایش سرعت کار شخم زدن، در انجام برخی دیگر از امور ضروری از آنها بهره برد.

روش های خرید دستگاه چیزل کشاورزی

روش های خرید دستگاه چیزل کشاورزی قبل از توضیح در مورد روش های خرید انواع دستگاه های چیزل اطلاعات مختصر در مورد میزان کارایی این دستگاه ها را در اختیار شما می گذاریم تا به طور کامل متوجه شوید که چرا خرید این دستگاه ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. از جمله کاربرد های اصلی انواع گاو آهن چیزل می توان به این موارد اشاره کرد:

  • برای شل کردن خاک جهت کشت استفاده می شود.
  • برای شخم زدن زمین در مساحت های بزرگ و کوچک مناسب است.
  • برای برگرداند خاک مناسب قابل استفاده است.

با کمک این دستگاه ها می توان برای ایجاد شخم های عمیق در زمین، به جهت کشت محصولات مختلف استفاده کرد. در واقع خاک با کمک چیزل می توان تا عمق ۴۵ سانتی متری خاک و یا عمقی بیشتر را سست کرد.

برای خرید انواع دستگاه چیزل می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام کنید. این دستگاه ها با هر روشی که خریداری شوند، تاثیرات زیادی در سرعت انجام امور کشاورزی و نیز کیفیت مناسب سازی خاک، به جهت کشت را خواهند داشت.

تنوع چیزل ها بر اساس نیازهای کاربری متفاوتی که برای آنها وجود دارد، بسیار زیاد است. از همین رو قیمت های مختلفی برای آنها تعریف شده است. البته ممکن است، این دستگاه ها بر اساس نام برند نیز، تفاوتهایی از نظر قیمتی داشته باشند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها