🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت روز دستگاه پیش بوجاری گندم

دستگاه پیش بوجاری گندم دستگاهی می باشد برای تفکیک انواع غلات بویژه گندم از پوشال آن که به شیوه کاملا هوشمندانه و با سرعت بالا این عملیاتتوسط دستگاه کنترل شده در نهایت محصول بوجاری شده بسته بندی و با کیفیت بالا به مشتریان عرضه می شود.

قیمت روز دستگاه پیش بوجاری گندم

معرفی سازنده دستگاه پیش بوجاری گندم

معرفی سازنده دستگاه پیش بوجاری گندم

سازنده دستگاه پیش بوجاری در کشور

با پیشرفت فناوری امروزه شاهد آن هستیم که دستگاه های بسیار برای بوجاری گندم تفکیک پوشال گندم از دانه گندم در کشور تولید می شود

هنگامی که گندم را از کشاورزان تحویل می گیرند نخست باید پوشال را از دانه گندم جدا کنند و سپس گندم را برای تولید آرد به سیلو تحویل دهند.

دستگاه بوجاری برای جداسازی پوشالهای گندم از دانه های آن با ظرفیتهای مختلف تولید می شود که بسیاری از این دستگاه ها به صورت اپراتوری و نیمه هوشمند و یا تمام هوشمند است که با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی گندم را از پوسته آن تفکیک می کند.

انواع دستگاه های بوجاری گندم شامل دستگاه های تمام هوشمند و نیمه هوشمند می باشند دستگاه های نیمه هوشمند توسط یک اپراتور با ظرفیت محدود مدیریت می شود.

کارخانه برای انواع این دستگاه ظرفیت مشخصی تعیین کرده و دستگاه با توجه به آن اقدام به بوجاری گندم و تفکیک پوشالها و جداسازی دانه های گندم می کند اما در تکنولوژی تمام هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی دانه های مرغوب از نامرغوب جدا میشود روند جداسازی پوشالها از دانه گندم به صورت کاملا هوشمندانه توسط سنسور های مادون قرمز چک می گردد و نیازی به وجود اپراتور نیست و از دیگر مزایای دستگاه تمام هوشمند بوجاری امکان تغییر ظرفیت و سرعت با توجه به برد کنترلی دستگاه است که قابل ارتقا می باشد.

استفاده از دستگاه بوجاری گندم باعث تسهیل و سرعت بخشی به تفکیک هر چه سریعتر گندم و جداسازی پوشال های آن می شود با داشتن این دستگاه ها شما قادر خواهید بود که حجم عظیمی از تناژ بالای گندم را در زمانی بسیار کوتاه و با ظرافت از پوشال ها جدا کنید.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه پیش بوجاری گندم

عوامل موثر بر قیمت دستگاه پیش بوجاری گندم امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی دستگاههای پیش بوجاری گندم در کارخانه ماشین آلات صنعتی کشاورزی توسط مهندسین و نخبگان ایرانی با ظرفیت های بالا در کشور تولید می‌شوند اما هنوز مشکلاتی بر سر راه تولید این محصولات وجود دارد یکی ازین مشکلات دلالان اقتصادی هستند که باعث افزایش قیمت این دستگاه ها به صورت چشمگیری شده اند از دیگر مشکلاتی بر سر راه تولید دستگاه های بوجاری در داخل کشور وجود دارد این است که برخی از قطعات این دستگاه‌ها از کشورهای اروپایی و آسیایی وارد کشور می شود و در کارخانجات مونتاژ می شود و می تواند باعث افزایش قیمت این دستگاه ها شوند.

قیمت دستگاه پیش بوجاری با توجه به شرایط تولید و وضعیت سیاسی اقتصادی کشور تعیین می شود و همواره در نوسان است.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها