🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت روز ترنچر پشت تراکتوری در بازار

ترنچر یکی از ماشین آلاتی است که در کارهای عمرانی و صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کار با این ماشین آلات سخت و طاقت فرسا است. برای صنعت کشاورزی از ترنچر پشت تراکتوری استفاده می شود. عملکرد خالص این ماشین آلات بستگی به عوامل گوناگونی دارد از جمله: عمق نصب زهکش ها، نوع خاک، ابعاد زمین، شرایط آب و هوایی و نحوه مدیریت و سازماندهی عملیات.

 

ترنچر پشت تراکتوری چه ویژگی هایی دارد؟

ترنچر پشت تراکتوری انواع مختلفی دارد که از هر کدام برای کاری استفاده می‌شود و هر کدام ویژگی خاص خود را دارد و بعد از اینکه کار مخصوص با ترنچر پشت تراکتوری انجام شد آن را جدا کرده و در صورت نیاز نوع دیگری ترنچر را به تراکتور وصل می کنیم. ترنچر کشاورزی کاربرد زیادی دارد و انواع مختلفی دارد از جمله: ترنچر کانال کن که برای حفر زمین در عمق کم تا زیاد بر روی قسمت پشتی تراکتو نصب می‌شود و کار ایجاد نهر را انجام می‌دهد، برخی مواقع هم از این ترنچر برای کاشت ردیفی درختان یا بوته ها، کانال هایی ایجاد می‌شود که بوته های محصولات را در آن ها قرار می دهند و در اطراف آن خاک می ریزند و به صورت ردیفی کانال ها را ایجاد می‌کند تا زمین برای کشت آماده شود.

ترنچر پشت تراکتوری چغندر کن برای سرعت دهی به عمل برداشت محصول چغندر. ترنچر گاو آهن از آن برای شخم عمیق زمین های کشاورزی برای کاشت بذر مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوعی دیگر از ترنچر پشت تراکتوری وجود دارد که برای درو کردن محصولات کشاورزی آن را به کار می گیرند، برای جمع‌آوری و بسته کردن محصولات کشاورزی مانند پرس یونجه از نوع دیگری از آن استفاده می کنند. یعنی هر کدام برای کاری ساخته شده اند و ویژگی خاص کار خود را دارند.

مهمترین شاخصه های تعیین کننده قیمت ترنچر در بازار

قیمت ترنچر بستگی به این دارد که این نوع ترنچر تولید داخل کشور باشد یا جزء ماشین آلاتی باشد که به کشور وارد می شود، اگر تولید و ساخت کشور خودمان باشد مطمئناً قیمت مناسب تری دارد، با توجه به نوسانات داخلی بازار و اوضاع اقتصادی، قیمت این نوع ماشین هم در نوسان می باشد.

اما قطعات تشکیل شده برای ساخت ترنچر های بزرگ مانند ترنچر برش آسفالت تولید داخل کشور ایران نمی باشند و بیشتر از کشور های دیگر مانند آمریکا صادر و وارد ایران می شود که این قطعات گران تر نسبت به تولید داخل کشور خودمان می باشد.بازار فروش ترنچر در ایران به شرایط و نوسانات اقتصادی بستگی دارد و مدام در حال تغییر می باشد و نمی‌توان قیمت ثابتی برای هر نوع آن قرار داد، چون قیمت اجزاء تشکیل دهنده همه نوع ترنچری در حال تغییر است.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسته‌ها