🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت خرید دستگاه کودپاش پشت تراکتور

دستگاه کودپاش پشت تراکتور به عنوان ابزاری مورد استفاده در کشاورزی مدرن، انواع و مدل های مختلفی دارد. این محصول از نظر حجم مخزن و کارآیی متفاوت بوده که همین امر در قیمت خرید آنها تاثیرگذار است. آای می دانید که مهمترین قابلیت های این دستگاه ها در زمینه کشاورزی و حتی دامپروری چیست؟

قیمت خرید دستگاه کودپاش پشت تراکتور

مهمترین قابلیت های دستگاه کودپاش پشت تراکتور

مهمترین قابلیت های دستگاه کودپاش پشت تراکتورامروزه استفاده از دستگاه های کودپاش با هدف صرفه جویی در وقت و هزینه، رونق چشمگیری دارد. تنوع تولید در کنار کاربرد آنها موجب شده تا میزان تقاضا برای خرید کودپاش ها نیز افزایش یابد. در گذشته برای بذر پاشی و کود دهی از روش های سنتی استفاده می کردند.

طی سالهای اخیر ورود دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک وارداتی و ایرانی به بازار، صنعت کشاورزی را به کلی دگرگون کرده است. از مهمترین قابلیت ها و مزایای استفاده از دستگاه کودپاش تراکتور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تنظیم حجم و میزان کود پاشی در هر هکتار
  • جایگزاری بذرها در عمق مناسب خاک
  • صرفه جویی در وقت و هزینه ها
  • امکان بکارگیری آنها برای کود و بذر پاشی در کشاورزی و دامپروری نوین
  • بذرپاشی یکنواخت بدون نیاز به نظارت مستقیم

این دستگاه ها به راحتی قابل تنظیم هستند. به این معنی که کشاورز می تواند حجم دلخواه کود یا بذر مورد نیاز را تنظیم و از تجمع آنها در یک نقطه جلوگیری نماید. قیمت کودپاش پشت تراکتور تحت تاثیر قابلیت هایی مانند حجم آن و … متغیر است.

خرید دستگاه کودپاش پشت تراکتوری باکیفیت

خرید دستگاه کودپاش پشت تراکتوری باکیفیتانواع کودپاش ها از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به آب پاش ها دارند. همواره یک مخزن با حجم معین در پشت تراکتور حامل کود مایع است که به صورت نیمه خودکار عمل می کند.

نحوه عملکرد کودپاش نیز می تواند متفاوت باشد. برخی از مدل های پیشرفته توسط یک یا دو پروانه کودها را در سراسر مزرعه پخش می کنند. برای بذر پاشی یکنواخت و منظم باید سرعت دستگاه و تراکتور تنظیم و تقریباً همزمان با یکدیگر باشد.

از سوی دیگر انتخاب زمان مناسب برای کودپاشی نیز می تواند بر میزان کارآیی تراکتور و دستگاه تاثیر بگذارد. اگر زمین بیش از اندازه رطوبت داشته باشد بدون شک حرکت تراکتور با مشکل روبرو خواهد شد. بنابراین توصیه می کنیم زمانی کودپاشی با دستگاه را شروع کنید که میزان رطوبت خاک در حد مناسب باشد.

در نهایت بهتر است قبل از انتخاب کودپاش دامی پشت تراکتور و مدل های مورد نظر ابتدا برند های تولیدی را جستجو کنید و سپس به بررسی قابلیت های مدلهای انتخابی بپردازید. برای این منظور شرکت های تولیدی کاتالوگ هایی را در اختیار خریداران قرار می دهند یا مشاورانی به صورت مدام در این امر راهنمای شما به عنوان خریدار هستند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها