🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش مستقیم کودپاش تراکتور از کارخانه

کودپاش تراکتور در اندازه های بزرگ ساخته می شود اما این اندازه بزرگ نیز دارای حجم‌ها و شکل های متفاوتی است مثلا کودپاش کود های مایع با کودپاش کود های جامد هم از نظر شکل ظاهری و هم از نظر عملکرد با هم متفاوت هستند 

این نوع کوپاش برای کودپاشی در مزارع و باغات بزرگ قابل استفاده هستند.این کودپاش ها علاوه بر بخش کشاورزی در بخش دامپروری نیز کاربرد دارند.

فروش مستقیم کودپاش تراکتور از کارخانه

برترین تولید کننده های کودپاش تراکتوری در ایران

برترین تولید کننده های کودپاش تراکتوری در ایرانما شرکتها و تولید کنندگان زیادی داریم که برای تسهیل کار کشاورزان عزیز و زحمت کش کشورمان و همچنین افزایش تولید محصولات کشاورزی و حاصل خیزی بیشتر مزارع در حال تولید ماشین آلات کشاورزی هستند. ما در اینجا سعی داریم برترین تولید کنندگان داخلی ماشین آلات کشاورزی را به شما معرفی کنیم چرا که قیمت کودپاش تراکتوری  ساخت متخصصین ایرانی بسیار پایین تر از نمونه های خارجی و وارداتی هستند و شاید بتوان گفت حتی کیفیت بهتر و مرغوب تری نیز دارند.

  • شرکت گنجینه
  • شرکت کشت گستر تبریز
  • شرکت صنایع کشت گستر آذربایجان
  • شرکت مشهد لودر بهنام
  • گروه صنعتی تکنیک سپهر

و چند شرکت بزرگ دیگر از برترین تولید کنندگان ماشین آلات کشاورزی و کودپاش تراکتوری هستند که در کشور فعالیت می کنند.

این شرکت های ایرانی بر خلاف تصور کشور ایتالیا که تصور می کرد تحت تاثیر تحریمها تولیدات کشورمان افت کند اما تولید کنندگان داخلی در سال ۲۰۱۸ در پایتخت ماشین آلات کشاورزی درخشیدند و همکاری خود را با شرکت های اروپایی ادامه دادند و حتی قرار داد های جدیدی برای واردات برخی از تجهیزات کشاورزی بستند.

سرعت و مقدار کود پاشی کودپاش تراکتوری مانند نمونه های کوچک و پشتی قابل تنظیم‌ است.

تولید کنندگان داخلی و خارجی کودپاش های تراکتوری را برای جلوگیری از زنگ زدن گالوانیزه می کنند.

امید است که با همت متخصصین مجرب  میهنمان بتوانیم از برترین تولید کنندگان ادوات کشاورزی در سطح جهان شویم و با شرکت های اروپایی رقابت کرده و از وارد کردن این تجهیزات به خود کفایی برسیم.

عرضه کودپاش پشت تراکتوری به قیمت کارخانه

عرضه کودپاش پشت تراکتوری به قیمت کارخانهقیمت هر کالا و ماشینی به علت وجود واسطه های متعدد  در همه جای دنیا بالا تر از قیمت تمام شده کارخانه است و هر چه این واسطه ها بیشتر شود قیمت دستگاه از قیمت تمام شده کارخانه گران تر خواهد شد.

کودپاش  پشت تراکتور هم در این میان مستثنا نیست و اگر ما محصول مورد نظر خودمان را با قیمت عرضه شده کارخانه خریداری کنیم پولی که پرداخت می کنیم بسیار کمتر خواهد بود 

در واقع می توانیم بگوییم با حذف واسطه ها تولیدات و محصولات کارخانه ها ارزان تر به دست متقاضی می رسد این موضوع قابل تعمیم برای سایر بخشها مثل محصولات کشاورزی، پوشاک و … نیز است.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها