🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش مستقیم فیدر میکسر ایرانی با کیفیت

فیدر میکسر ایرانی دستگاهی است که مختص به دامداری ها و خوراک دام ها می باشد که امروز با این گونه تجهیزات کار دامداران تا حدودی آسان تر شده و به پیش رفتن کارشان کمک بسیار زیادی می کند و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود. فروش مستقیم فیدر میکسر ایرانی با کیفیت در مراکز فروش تجهیزات دامداری صورت میگیرد که در ادامه به معرفی بیشتر این محصول و ویژگی ها و مزیتش هایش خواهیم پرداخت.

فروش مستقیم فیدر میکسر ایرانی با کیفیت

مزیت های استفاده از فیدر میکسر ایرانی

مزیت های استفاده از فیدر میکسر ایرانی فیدر میکسر همانطور که می دانیم واژه ناآشنا برای کسانی است که اطلاعی از امور و تجهیزات دامداری نداشته و تا به حال وسیله ای نبوده که بتوان گفت هر کسی با آن مواجه و از آن استفاده کرده باشد، فیدر یک دستگاهی است که در دامداری ها برای مخلوط کردن خوراک و غذای دام ها استفاده می شود و معنی میکسر یعنی دقیقا همین مخلوط و خرد کردن انواع خوراک دام که توسط دامداران مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه فیدر دو نوع می باشد که هنگامی که دام ها در حال گردش باشند و از مکان اصلی که جایگاه آن ها می باشد یعنی دامداری، دور باشند از نوع متحرک فیدر میکسر ایرانی است که بتواند قابل حمل باشد و در هر جایی قابل انتقال باشند تا غذای دام ها مخلوط و به آن ها داده شود، اما نوع ثابت فیدر میکسر مخصوص برای مکان هایی می باشند که دام ها در یک مکان ثابت هستند. بنابراین می توان گفت در این جا فیدر میکسر متحرک دارای مزایای بیشتری نسبت به نوع ثابت آن می باشد چرا که در هر مکانی قابل حمل می باشند.

دستگاه فیدر میکسر چند نوع می باشد که در نوع عمودی، علف ها برشی عمودی داده می شود و نوع افقی آن برشی افقی داده می شود، نوع دیگری نیز می باشد به نام غلتکی که علوفه کاملا ریز شده و خرد می شود. نوع زنجیره ای آن نیرو کمتری نیاز دارد و قبل از قرار دادن در این دستگاه باید علوفه کمی خرد شوند. این محصول مزایای بی شماری دارد که مهمترین مزیت آن آسان سازی کار دامداران می باشد و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود.

نرخ فیدر میکسر ایرانی با کیفیت بالا

نرخ فیدر میکسر ایرانی با کیفیت بالا نرخ فیدر میکسر با توجه به نوسانات موجود در بازار نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول تعریف کرد، خصوصا محصولی که از آهن آلات تهیه شده است. اما می توان از نمایندگی ها و مراکز فروش که مخصوص فروش تجهیزات و دستگاه های دامداری هستند این نوع خرید را انجام داد. فروش مستقیم فیدر میکسر نیز از این گونه مکان ها صورت می پذیرد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها