🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش مستقیم دیسک ۲۸ پره ارزان قیمت

فروش دیسک ۲۸ پره، که کارخانه ماشین صنعت با طراحی قوی و ماندگاری بیشتر و دارای قویترین و محکم‌ترین پره هایی  با استفاده از پره های  از جنس  فولاد،  زمینی صاف و هموار به صاحب مزرعه تحویل می‌دهد.دارای بیشترین فروش دیسک ۲۸ پره در کشور می‌باشد.بدیهی است، در خرید هر محصول قیمت آن محصول یک فاکتور بسیار مهم است،خوشبختانه به دلیل فروش مستقیم این محصول با ارزش در عرصه کشاورزی دارای ارزان‌ترین قیمت می‌باشد. و برای اطلاع از قیمت فوق‌العاده این محصول از همین سایت، با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

فروش مستقیم دیسک 28 پره ارزان قیمت

معرفی کاربرد های مهم دیسک ۲۸ پره

معرفی کاربرد های مهم دیسک 28 پره  عملیات خاک‌ورزی  باید با ماشین‌هایی صنعتی انجام شود، که قابلیت تنظیم داشته باشد چون بسیاری از زراعت‌ها باید میزان فاصله بذر با سطح خاک افزایش یابد یا کاهش مخصوصاً در زمین‌هایی که دیم هستند . خوشبختانه با جدیدترین تکنولوژی بکار رفته در این دیسک ۲۸ پره از این قابلیت برخوردار است و به آسانی زمانی که دیسک را به تراکتور وصل می‌کنیم در این مرحله به راحتی می‌توان تنظیم کرد. یکی از ماشین آلات بسیار مهم و کاربردی در کشاورزی دیسک‌ها می‌باشند. که انواع و مدل‌های مختلفی دارند که کشاورزان با توجه به نو خاک و بذرشان یکی از مدلها را انتخاب می‌کنند. تعداد پره های آن بستگی به استفادۀ آن و زراعتی که در زمین کاشته می‌شود ،انتخاب میکنند. دیسک ۲۸ پره می‌تواند گیاهان قبل از خاک‌ورزی یا خرد کردن کلوخ‌ها تمیز کند.از آن به عنوان شخم برای خاک‌ورزی اولیه در مزارع کشت استفاده کرد. حداکثر عمق زمین‌های را به ۲۵۵ سانتی متر بکند.حال در این مقاله به چند کاربرد دیسک ۲۸ پره اشاره می‌کنیم:

  • برای خاک‌ورزی زمینهای بسیار سفت و سخت
  • سطح لایه برداری را به صورت خودکار انجام می‌دهد.
  • پردازش روی خاک اصلی
  • آماده سازی مزارع برای کاشت گیاهان
  • قرار دادن کودها و خاک‌ورزی عمیق با پشتی جزئی

فروشنده معتبر دیسک ۲۸ پره در ایران

فروشنده معتبر دیسک 28 پره در ایران همانطور که می‌دانید خاک مهمترین تامین کننده منابع غذایی است بنابراین برای روش‌های نوین خاک‌ورزی جهت استفاده بهینه از خاک،لازم است تا از ماشین آلات کشاورزی مدرن و پیشرفته استفاده کرد . دیسک که همان گاو آهن قدیم می‌باشد. امروزه دیسک ۲۸ پره بسیار کار عملیات خاک‌ورزی را آسان کرده است .در مدلسازی جریان حرکت پره‌ها، که در این دیسک‌های ۲۸ پره‌ای که برنامه جدید به کار رفته در آن به این روش است، که پره‌ها محرک می باشند و توانایی حرکت در جهت عقب را دارند.مشتریان میتوانند برای خرید از فروشنده معتبر دیسک ۲۸ پره در ایران خرید کنند و میزان بهره‌برداری از زمین‌های کشاورزی خود را به صورت چشمگیری افزایش دهند.و قیمت دیسک ۲۸ پره را از فروشنده معتبر سایت بخواهید و برای خرید آن در صورت تمایل اقدام نمایید

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها