🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش دستگاه بذرکار گوجه فرنگی درجه یک

فروش دستگاه بذرکار گوجه فرنگی درجه یک در دو مدل تک ردیف و دو ردیف و با بالاترین کیفیت در سایت ما انجام می گیرد. این دستگاه برای کاشت نشا گوجه فرنگی در زمین های زراعی و در طیف وسیع استفاده می شود و علاوه بر سرعت و دقت بالا، مزایای بسیاری چون کاهش مصرف انرژی دارد.

 

ویژگی های دستگاه بذرکار گوجه فرنگی درجه یک

امروز برای تهیه و تولید محصولات سالم و با کیفیت ، استفاده از ابزار و دستگاه‌های کشاورزی مناسب لازم و ضروری‌ است. یکی از این دستگاه ها، بذرکار است که استفاده از آن امروز در صنعت کشاورزی بسیار رایج و گسترده شده است، چرا که مزایای بیشماری را به همراه دارد. دستگاه بذر کار گوجه فرنگی یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های موجود در ایران است که از جمله مهمترین مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. استفاده حداکثر از مساحت زمین کشاورزی
  2. صرفه جویی در مصرف بذر
  3. محصول نهایی عاری از آفت به دلیل ایجاد محیط مناسب برای بذر
  4. کاهش مصرف انرژی ( آب و برق )
  5. کاهش نیروی انسانی و صرفه جویی در زمان
  6. جلوگیری از سرمازدگی بذرها

دستگاه های بذر کار از لحاظ کارایی به دو نوع دستگاه بذرکار دستی (نیمه اتوماتیک ) و اتوماتیک تقسیم می شوند. دستگاه بذر کار دستی مخصوص کشت های ردیفی یا خطی و مخصوص محصولاتی است که عملکرد بالاتری دارند و قابلیت تنظیم عمق و فاصله بین بذرها وجود دارد. دستگاه بذرکار خطی یکی از پرکاربردترین محصولات کشاورزی است و همانطور که از اسمش مشخص است اصلی ترین وظیفه اش انتقال بذر به داخل زمین اصلی بدون هیچگونه آسیبی می باشد.

مرکز خرید دستگاه های بذرکار گوجه فرنگی در ایران

 

خرید دستگاه های بذر کار و به طور کلی کلیه محصولات مورد نیاز کشاورزی یکی از اصلی ترین دغدغه های کشاورزان و افراد مشغول در این حوزه می‌باشد. این دستگاه ها با توجه به مدل ساختاریشان ، از حداکثر فضای زمین استفاده کرده و کمترین هدر رفت بذر را دارد. برای خرید علاوه بر اطمینان از کیفیت محصول قیمت آن نیز بسیار اهمیت دارد.

سایت ما یکی از اصلی ترین مراکز فروش دستگاه های بذرکار گوجه فرنگی در ایران است که این محصول را با نازلترین قیمت ، گارانتی و در اسرع وقت به دست شما می رساند. ما با حذف واسطه های بین خریدار و فروشنده که فقط نرخ محصولات را افزایش می دهند، قیمت را به حداقل رساندیم تا خیال شما را از یک خرید بی نقص راحت کنیم. شما می توانید پس از مشورت با کارشناسان سایت ما و انتخاب مدل مورد نظرتان، آن را در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسته‌ها