🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش انواع کانال کن تراکتوری

کانال کن تراکتوری یکی از ابزار پرمصرف کشاورزی است که امروزه خیلی به انسان ها در کشاورزی مدرن کمک کرده است. تراکتور ابزار گوناگونی دارد که هرکدام به منظور خاصی استفاده می شوند اما کانال کن برای چند منظور استفاده می گردد.

فروش انواع کانال کن تراکتوری

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه کانال کن تراکتوری

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه کانال کن تراکتوریکشاورزی پایه اصلی هر کشور است در اقتصاد و نقش بسزایی در توسعه کشورها دارد بنابراین انسانها به ساخت ابزار های مدرن در این زمینه مشغول هستند تا سرعت و کیفیت کشاورزی را بالا ببند و بهره وری بیشتری ایجاد کنند. سه محل نصب برای اتصال تجهیزات روی تراکتورها وجود دارد: جلو ، وسط و عقب.  متداول ترین پیاده سازی جلویی تراکتور لودر است.  بازوهای لودر به هر دو طرف موتور تراکتور متصل شده و حرکات آنها به صورت هیدرولیکی کنترل می شود.  از بازوهای لودر برای بالا بردن و پایین آوردن پیاده سازی استفاده می شود و اجازه می دهد تا اتصالات دیگر مانند چنگال پالت ، دمنده برفی و غیره نصب شود و سطل لودر جایگزین شود.  سطل لودر یا اجرای دیگری که به بالا و پایین کج شود نیز از نظر هیدرولیکی کنترل می شود.

 موقعیت میانی نصب کمترین محبوبیت نقطه اتصال تراکتور به عنوان نصب است و در صورت دشوار بودن کار برکناری اجرای این موقعیت خسته کننده است.  متداول ترین نمونه اجرای میانی نصب شده عرشه ماسور است.

 از طرف دیگر اتصال اتصالات به قسمت عقب تراکتور با استفاده از یک نوار کاست یا سه ضربه محکم به دست می آید.  پرش سه نقطه ای روش پیوست محبوب ترین مورد استفاده بسیاری از کاربران تراکتور است زیرا این امکان را می دهد تا پیاده سازی به راحتی بالا برود و پایین بیاید.

 تیغه عقب یا کانال کن پشت تراکتوری چیست؟

تیغه عقب یک پیاده سازی مکانیکی ساده است که در درجه اول برای تسطیح و درجه بندی خاک ، به ویژه یک جاده ماسه ای طراحی شده است.  علاوه بر درجه بندی و تراز کردن خاک ، از تیغه عقب برای پخش و فشار دادن شن یا خاک استفاده می شود.  این پیاده سازی را می توان از طریق محکم سه نقطه به قسمت عقب تراکتور متصل کرد و با رانندگی تراکتور به جلو یا عقب می توان آن را اداره کرد.

 عوامل زیادی در کیفیت دستگاه تاثیر گذارند مانند نوع جنس محصول و جنس زمین.

خرید انواع کانال کن تراکتوری در تهران

خرید انواع کانال کن تراکتوری در تهرانکانال کن پشت تراکتور در فرم اصلی آن ، تیغه عقب منفرد به صورت دستی از یک طرف به طرف دیگر تنظیم می شود و همچنین بر روی محور آن چرخانده شده یا در زاویه ای کج شده است که نیازی به کمک قدرت ندارد. 

تیغه عقب عمدتاً در ساخت و نگهداری مسیرها و مسیرهای ماسه ای استفاده می شود.  همچنین می توان از آن برای جابجایی برف از کنار جاده استفاده کرد. قیمت کانال کن تراکتوری بسته به جنس محصول و کیفیت آن و البته سایز آن متفاوت است و در تهران شما می توانید به مرکز فروش آن مراجعه نمایید و خرید کنید.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها