🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروشنده دستگاه کودپاش کشاورزی در ایران

سمپاشی و کود دهی زمین های کشاورزی یکی از مهمترین کارهایی است که برای کشاورزان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در زمان های قدیم از کودهای طبیعی حیوانی و روش کود دهی به صورت سنتی و دستی انجام می گردید. به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی کوددهی توسط کودپاش کشاورزی انجام می گیرید که کود مورد نیاز برای زمین را در مدت کم به صورت یکنواخت بر روی سطح زمین آماده کشت پخش می نماید.

فروشنده دستگاه کودپاش کشاورزی در ایران

دلایل تولید انواع دستگاه کودپاش کشاورزی

دلایل تولید انواع دستگاه کودپاش کشاورزی همانطور که گفته شد با روش سنتی کودهای قرار گرفته شده بر روی زمین های کشاورزی به صورت یکدست پخش نمی شد و ممکن بود در جاهایی مقدار بیشتری از کود قرار گیرد که باعث خراب شدن محصول کشاورزی می شد و در جاهای دیگر مقدار کمتری از کود پخش می گردید و در این قسمت ها محصولات کشاورزی تولیدی مرغوبیت بالا را نداشت. در ضمن کوددهی به روش سنتی بسیار زمانبر و باعث بیماریهایی در انسان می شد.

در این شرایط انسان به فکر تولید ادواتی جهت کود دهی زمین های کشاورزی خود افتاد؛ این دستگاه در جاهای مختلف دنیا در ابعاد و با شکل های مختلف تولید شده ولی امروزه تقریبا با شکلی واحد و با نام دستگاه کودپاش کشاورزی وجود دارد. این دستگاه به صورت مخزنی بزرگ کودها را در خود ذخیره کرده و هنگام کوددهی از کف مخزن توسط نقاله ای بر روی سطح زمین کشاورزی منتقل می نماید.

دستگاه کود پاش کشاورزی علاوه بر کاهش زمان کوددهی و دقت در پاشیدن کود بر روی سطح زمین کشاورزی این قابلیت را دارد که کودهای شیمیایی و طبیعی را با یکدیگر مخلوط نموده و کودی یکدست را بر روی آن توزیع نماید این دستگاه بر روی تریلر، تراکتور و تیلر قابل نصب بوده که با توجه به مساحت زمین کشاورزی اندازه ماشین بکارگیری آن متفاوت می باشد.

مرکز فروش جدیدترین کودپاش کشاورزی در ایران

مرکز فروش جدیدترین کودپاش کشاورزی در ایران دستگاه های کودپاش کشاورزی در دوران گذشته از کشورهای خارجی وارد ایران می شدند ولی امروزه با پیشرفت های صورت گرفته در صنعت کشاورزی این دستگاه ها توسط تولیدکنندگان داخلی از طریق نمایندگی های خود به روش مستقیم و اینترنتی به بازار عرضه گردیده است.

قیمت کودپاش کشاورزی با توجه به ابعاد و گنجایش مخزن کود تعیین می گردد. قیمت این محصول با در نظر گرفتن کاهش هزینه های نیروی انسانی صرف شده جهت کودپاشی و کاهش هدر رفت کود و یکسان بودن کود پاشیده شده در زمین کشاورزی بسیار مقرون به صرفه می باشد. کشاورزان امروزه در اغلب دنیا از این ماشین آلات بسیار کارآمد جهت کود دهی زمین های خود بهره می جویند. 

با عنایت به توضیحات ارائه شده بکارگیری این دستگاه در کنار دیگر ادوات کشاورزی صنعتی باعث کاهش هزینه های تولید، کاهش خرابی محصولات و افزایش کمیت و کیفیت محصول نهایی تولید شده می گردد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها