🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروشنده ترنچر اراک با بهترین کیفیت

شهر اراک یک شهر صنعتی بزرگ است که دارای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی بزرگی است و در زمینه های مختلف صنعت در حال فعالیت است و روز به روز دارای رشد و رونق فراوانی است یکی از این محصولات تولیدی ترنچر اراک است که‌ نوعی ماشین آلات محسوب می شود که با توضیحاتی که در ادامه مطلب می دهیم با آن آشنای کامل را پیدا خواهید کرد.

فروشنده ترنچر اراک با بهترین کیفیت

ترنچر چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

ترنچر چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

ترنچر که نام دیگر آن خندق کن است یکی از ماشین آلات عمرانی است که ممکن است مردم زیاد با آن آشنای نداشته باشند. کاربرد دستگاه ترنچر در کارهای عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه ترنچر تقریبا در سال ۱۸۰۰ میلادی است ولی آن زمان این دستگاه ها آنقدر پیشرفته نبودن و فقط توانایی حفر کردن و بیرون آوردن خاک را داشته اند بقیه مراحل کار می بایستی به دست کارگران انجام شود ولی این کار بسیار سخت بود و دچار حوادث ناگواری هم می شود. به همین دلیل بعد از گذشت سال ها با تلاش متخصصان دستگاه های ترنچری تولید شود که تمام مراحل کار که شامل حفر، کارگزاری لوله، فیلتر و تمامی مراحل دیگر را خود دستگاه انجام می داد.

عملکرد ماشین ترنچر چگونه است؟ ترنچرها به عنوان دستگاه حفر به طور مداوم طبقه بندی می گردند. ترنچرها عمل حفر کردن را انجام می دهند و یک امتیاز این ماشین ها نسبت به بیل مکانیکی این است که باعث صرفه جویی در زمان می شود. از این دستگاه ها بیشتر برای کارگذاری لوله ها در بزرگراه ها استفاده می شود.

دستگاه ترنچر بر حسب عملکرد به سه نوع تقسیم می شوند: نوع زنجیری، نوع گردونه ای، نوع ذوزنقه ای

نوع زنجیری این دستگاه عرض حفاری قابل تغییر و تنظیم به دلخواه است به همین دلیل هم قابلیت دستی و اتوماتیک دارد، قدرت حفاری همه خاک ها را دارد، توان این دستگاه حداکثر ۴۰۰ است، قابلیت حفاری با عمق  ما بین۰/۰۶تا ۰/۰۵ متر را دارد.

نوع گردونه ای، در این نوع دستگاه خاکبرداری به وسیله جام های کوچک حفاری صورت می گیرد. و ویژگی های مانند دستگاه ترنچر زنجیره ای دارد.

نوع ذوزنقه ای، این نوع دستگاه یک کانال متوسط و کوچک را یکدفعه خاکبرداری می کند یکی از ویژگی های ذوزنقه ای این است که سیستم خاکبرداری در آن می تواند در زمین های نامسطح شیب را هم نظم دهد.

عملکرد دستگاه ترنچر در انواع سنگ و خاک به مواردی چون: مدیریت و سازماندهی عملیات، آب و هوای منطقه، متراژ زمین و نوع خاک، عمق زهکش ها بستگی دارد.

مرکز فروش انواع دستگاه های ترنچر در اراک

مرکز فروش انواع دستگاه های ترنچر در اراک

مرکز فروش دستگاه ترنچر و انواع ترنچر در شهر اراک است که نمایندگی های در سر تا سر کشور وجود دارد که برای خریدی به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید اقدام کنید و با مشاوره گرفتن از هزینه آنها مطلع شوید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها