🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

عمده فروشی کودپاش دامی اصفهان

با پیشرفت روز افرون وسایل و ابزار ها و ماشین آلات کشاورزی امکان بهره برداری بیشتر و تولید روز افزون فراهم شده است. کودپاش دامی اصفهان در این مسیر با ارائه کودپاش های دامی با ظرفیت هایی در حدود ۶ تن که عرض کار آنها در حدود ۱۵ متر میباشد با قابلیت پخش انواع کود دامی از جمله کود مرغی، کمپوست و … گامی بلند در این راستا به شمار میرود و خدمات شایانی را به کشاوزران گرامی ارائه مینماید. با توجه به اینکه امروزه بعصی کشاورزان محصولات متنوعی تولید میکنند و در جهت کاهش هزینه های آنها ماشین های توزیع کود چند منظوره را با سیستم هیدرولیکی و مکانیکی تولید کرده اند. کشاورزان ارجمند اصفهانی میتوانند هر نوع کود پاش دامی که مد نظر دارند را به صورت عمده تهیه نمایند.

عمده فروشی کودپاش دامی اصفهان

آشنایی با انواع کودپاش دامی

آشنایی با انواع کودپاش دامی در کل کود پاش دستگاهی شبیه به آب پاش های خیابانی است. که در یک نوع آن کود دامی را که به صورت مایع درآورده اند در مخزنی میریزند این مخزن میتواند روی تراکتور قرار بگیرد و یا در انواع بزرگ کود پاش های دامی به صورت چرخدار باشد که هم به صورت دو چرخ و هم چهار چرخ موجود میباشد.

کشاورزان میتوانند بسته به وسعت زراعت خود یکی از این کود پاش ها را تهیه کنند. قابل ذکر است کود پاش های دامی با کود جامد هم کار میکنند و وسعتی که تحت پوشش کود پاش های دامی جامد قرار میگیرد بیشتر از کود پاش های مایع بوده و میزان پخش آن به حدود ۴۰ تا ۵۰ تن در هکتار میرسد ، بنابراین گنجایش ماشین های کود پاش دامی جامد باید بیشتر باشد.

برای جابجایی کود در اتاق ماشین عمدتا از دو تسمه نقاله استفاده میشود که با تکه های آهن نبشی به هم متصل میشوند، پره های مارپیچی انتهای اتاق دو کار را انجام میدهند، یکی خرد کردن کود و دیگری پخش یکنواخت آن به اطراف.

برای پخش کود در حجم و وسعت بالا از تریلر های پخش کود استفاده میشود که دستگاهی منحصر به فرد در میان ماشین های پخش کود میباشد و با ویژگی های خاص خود در پاشش یکنواخت انواع کود های دامی و مرغی خشک و نیز کودهای شیمیایی توانسته جایگاه و مرتبه ای بالا در مقایسه با نمونه های دیگر پیدا کند، این دستگاه با لاستیک های پهن خود کمترین فرسودگی را در خاک ایجاد میکند و ظرفیت بالای آن راندمان زراعی آن را در افزایش مدت کارکرد ماشین در مزرعه بهبود بخشیده است.

از دیگر مزیت های این ماشین میتوان به سادگی و سهولت در سرویس و و راه اندازی جابجایی و حمل غلات، حبوبات و دانه های روغنی و تخلیه آن در انبار و همچنین محور های تاندوم آن جهت پیروی از پستی و بلندی های زمین های کشاورزی اشاره کرد.

بازار فروش عمده کودپاش دامی در اصفهان

بازار فروش عمده کودپاش دامی در اصفهانبازار فروش کود پاش سراسر کشور و به خصوص در استان ها و شهرهایی که کشاورزی رونق بیشتری دارد  و شرکت هایی نظیر کودپاش دامی همدان و کودپاش دامی دزفول سهم خوبی را در این بازار به خود اختصاص داده اند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها