🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

عمده فروشی دیسک پشت تراکتوری

دیسک پشت تراکتوری امروزه یکی از اصلی ترین ادوات کشاورزی در جهان به شمار می آید که کشاورز به کمک آن می تواند در کمترین زمان ممکن اقدام به شخم زدن زمین خود به بهترین شکل ممکن کند. عمده فروشی های این محصول اغلب مجموعه هایی بزرگ هستند که ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان دارند و همواره بدون واسطه ماشین آلات کشاورزی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

عمده فروشی دیسک پشت تراکتوری

آشنایی با انواع دیسک های تراکتوری

آشنایی با انواع دیسک های تراکتوری دیسک های تراکتوری که بیشتر برای شخم اولیه زمین های زراعی مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مختلف و ویژگی های متفاوت طراحی و تولید می شود. همانطور که می دانید این دیسک ها در مدل ها جلو تراکتوری و پشت تراکتوری عرضه می شوند که هر یک بر اساس ویژگی هایی که دارد می تواند برای کشاورز مفید واقع شود.

مهم ترین تفاوتی که دیسک ها پشت تراکتوری و جلو تراکتوری دارند است که راننده به هنگام عملیات شخم زنی هنگامی که دیسک در جلو باشد می تواند به راحتی عمل شخم زنی را مشاهده کند اما چون بعد از شخم زدن تراکتور مجددا محل شخم حرکت می کند می تواند عملیات شخم زنی را بر هم زند.

اما دیسک پشت تراکتوری چنین وضعیتی ندارد با این که برای راننده سخت است تا عملیات شخم زنی و نتیجه آن را مشاهده کند ولی حرکت تراکتور آسیبی به عمل شخم زدن نمی رساند.

دیسک ها تراکتور بر اساس ابعاد و اندازه تراکتور و همچنین زمین زراعی در طول و عرض های متفاوت تولید می شوند که هر یک دارای پره های متفاوت هستند. اغلب پره هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند دیسک های ۲۴، ۲۸، ۳۲ و ۳۶ پره هستند. قیمت دیسک تراکتوری ارتباط مستقیمی با تعداد پره های آن دارد.

خرید عمده دیسک پشت تراکتوری

خرید عمده دیسک پشت تراکتوری شرایط فروش انواع دیسک پشت تراکتوری برای بسیاری از کشاورزان در سراسر ایران فراهم است به طوری که با مراجعه به فروشندگان این محصول در شهر های خود می توانند برای خرید آن ها اقدام کنند.

اما خرید دیسک پشت تراکتور از این فروشگاه های نمی تواند کارساز و گزینه مناسبی باشد. تولیدکننده ها و بازرگانی های تامین و فروش ادوات کشاورزی می توانند گزینه مناسب تری باشند.

اغلب مشتریانی که قادرند به صورت عمده و در تعداد بالا انواع دیسک تراکتوری را خریداری نمایند کسانی هستند که یا دارای زمین های زراعی چند هکتاری هستند و یا به عنوان فروشنده در سطح شهر های مختلف فعالیت می کنند.

به طور کلی این مجموعه که به عنوان یکی از شرکت های پخش و فروش عمده و مستقیم ادوات کشاورزی در ایران شناخته شده است می تواند کمک شایانی به شما در انتخاب و خرید ارزان قیمت انواع دیسک تراکتوری کند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها