🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

عمده فروشی دستگاه بوجاری ذرت

 سال های گذشته که هنوز دستگاه بوجاری ذرت تولید نشده بود فرآیند تولید ذرت که شامل چند مرحله بود بسیار سخت و دشوار بود. اما با پیشرفت صنعت کشاورزی و همت و تلاش صنعت گران باعث ساخت دستگاه بوجاری ذرت شد. دستگاه های بوجاری دارای سیستم پیشرفته ای هستند. سرمایه گذاران زیادی یا تولید کنندگان این دستگاه شریک شده اند و تنوع این نوع دستگاه زیاد است.

عمده فروشی دستگاه بوجاری ذرت

استاندارد های لازم جهت تولید دستگاه بوجاری ذرت

استاندارد های لازم جهت تولید دستگاه بوجاری ذرت

ذرت یک دانه پر ارزش و استراتژیک است. کشت این محصول به دلیل فواید زیاد آن دارای رونق فراوانی است و سالانه حدود ۲۷۴ هزار هکتار از این دانه گرانبها کشت می شود و احتمال افزایش این کشت در طول سال هم وجود دارد. برای یک کشت خوب باید بذر با کیفیت در دسترس باشد. سالانه حدود ۱۱ هزار تن استاندارد از این محصول برداشت می شود. تولید ذرت دارای مراحلی است که دستگاه بوجاری در آن شرکت دارد. بوجاری یعنی اینکه جدا کردن ناخالصی ها و دانه های لاغر، چروکیده و شکسته است.

هدف نهایی بوجاری در این است که حداکثر درصد خلوص بذر با حداکثر توان جوانه زدن است. مقدار درصد خلوص با ضرب کردن در درصد جوانی حساب می شود. ممکن است بین بذر و ناخالصی از نظر بعضی ویژگی ها مانند ویژگی فیزیکی اختلافاتی وجود داشته باشد می توان آنها را با مراحل مکانیکی، الکتریکی و مغناطیسی جدا کرد. دستگاه بوجاری به دلیل استانداردهای فیزیکی که دارد ناخالصی ها و بذر علف های هرز را هم جدا می کند. استانداردهای فیزیکی دستگاه بوجاری ذرت که مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از: طول، عرض، سختی، اندازه، شکل، وزن، سختی، رنگ، بافت سطح، خصوصیات الکتریکی و میل ترکیبی با آب هستند.

بزرگترین مرجع فروش دستگاه بوجاری ذرت در ایران

بزرگترین مرجع فروش دستگاه بوجاری ذرت در ایراناگر شما فردی هستید که در حیطه کشاورزی مهارت دارید و با این َشغل آشنایی دارید باید بدانید که دستگاه بوجاری ذرت یکی از ضروری ترین وسایل کار در کشاورزی است. چون باعث می شود در زمان، تعداد کارگر، هزینه صرفه جویی کرد و باعث می شود محصول را با کیفیت بیشتری تولید کنید.

نمایندگی های این تولیدی ها بوجاری در کشور متمرکز هستند و آماده جوابگوی به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان هستند.  قیمت دستگاه بوجاری بستگی به کیفیت و کارکرده با آن دارد این دستگاه به دلیل کارایی های مختلف و سرعت های مختلف قیمت یکسان ندارد. برای خرید این دستگاه باید دستگاهی تهیه کنید که با کشت و برداشت محصول همخوانی داشته باشد و جوابگوی کار شما را بدهد برای خرید باید از مشاوران در این زمینه مشورت بگیرید تا محصول مناسب تهیه کنید.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها