🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

عمده فروشی دستگاه بذرکار دستی و اتوماتیک

دستگاه بذرکار نوعی دستگاه است که با استفاده از آن بذر کشاورزی کاشته می شود.بذری که با این دستگاه کاشته می شود بصورت ردیفی و خطی به طور مرتب کشت می شود. این دستگاه انواع مختلفی دارد: دستگاه بذرکار دستی اتوماتیک، دستگاه بذرکار دستی نیمه اتوماتیک که هر کدام اینها هم با توجه به نوع بذری که کشت می‌شود انواع مختلفی دارند. دستگاه بذرکار تک مخزنه و دو مخزنه از نمونه های رایج می باشند.

عمده فروشی دستگاه بذرکار دستی و اتوماتیک

باکیفیت ترین دستگاه بذرکار چگونه تولید می شود؟

باکیفیت ترین دستگاه بذرکار چگونه تولید می شود؟ تولید دستگاه بذرکار باکیفیت عالی و عملکرد بالا توسط مهندسین و کارشناسان این رشته در شرکت های صنعتی و پیشرفته تولید می‌شود و به سراسر کشور ارسال می شود. این دستگاه در کشور ما در استان مازندران توسط مهندسین این کار در انواع مختلف که مورد نیاز برای کار کشاورزان می باشد در حال تولید است.

کیفیت این دستگاه در این است که در هزینه بذر و ساعت کاری صرفه جویی می شود و کیفیت کار را بالا می برد. در بعضی از زمین های کشاورزی امکان ورود دستگاه های بزرگ و مکانیزه به خاطر صرفه اقتصادی و یا کوچک بودن زمین کشاورزی وجود ندارد، اینجا است که دستگاه بذرکار دستی انتخاب مناسبی است.

از مزیت های های استفاده از دستگاه بذرکار نیاز به نیروی انسانی کم می شود، زمان کمتری صرف کاشت می‌شود و از همه مهمتر رطوبت و آلودگی دست در بیمار کردن نشاءها نقشی ندارد. دستگاه بذرکار گلخانه‌ای در کشت های گلخانه‌ای به خصوص تولید نشاء در خزانه برای مدتی معین در فصل زمستان باعث کاهش مصرف سوخت می‌شود و همچنین باعث شده بیشتر از زمین های کشاورزی در طول سال استفاده شود.نوع دستگاه بذرکار دو مخزنه که محصولی از چین است کار کشت بذر و کود دهی را به صورت همزمان انجام می دهد،تک مخزنه هم تولید کشور چین است و فقط بذر کشت می کند.

بزرگترین بازار فروش دستگاه بذرکار به صورت عمده

بزرگترین بازار فروش دستگاه بذرکار به صورت عمده   بزرگترین بازار فروش دستگاه بذرکار به صورت عمده در کشور ایران در استان های بزرگ مثل تهران، اصفهان و مازندران وجود دارد. این دستگاه ها در انواع مختلف با توجه به نوع بذری که کشت می کنند و به فروش می رسد وقوع تک مخزنه یا دو مخزنه بودن با قیمت های متفاوت به فروش می رسد.دستگاه بذرکار با توجه به اینکه کشاورزی ایران گسترده است و به این دستگاه نیاز فراوان دارد چون به هر حال استفاده از این دستگاه باعث پیشرفت و رونق کشاورزی شده است، باعث شده که علاوه بر تولید داخلی این دستگاه از دستگاه های بذرکار خارجی هم استفاده کنند، قیمت دستگاه بذرکار خارجی نسبت به داخلی گران تر است.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها