🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

عرضه انواع کودپاش دامی ۴ چرخ

یکی از انواع ادوات کشاورزی با کاربرد بالا تجهیزات و ماشین آلات کودپاش دامی می‌باشند. برای کار با دستگاه‌های کودپاش دامی ۴ چرخ آن‌ها را به پشت تراکتورها و یا تیلرها متصل می‌کنند. کود دهی در قدیم به روش دستی و سنتی انجام می‌گرفت که ملزم به بکارگیری نیروی انسانی بالا با خستگی زیاد بود ولی امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی انجام این امر به دستگاه‌های کودپاش سپرده شده است. این عمل با حرکت دادن دستگاه کود پاش با تراکتور به راحتی و در وسعت زیادی در کوتاهترین زمان با کم‌ترین هزینه و به طور یکنواخت انجام می‌گیرد.عرضه انواع کودپاش دامی 4 چرخ

مشخصات دستگاه کودپاش دامی ۴ چرخ

مشخصات دستگاه کودپاش دامی 4 چرخ دستگاه‌های کودپاش شبیه به محفظه‌های هستند (این محفظه ها بر روی چهر چرخ سوار می شوند) که در زیر آنها سوراخ‌های ایجاد شده تا ریزش کود از آنجا انجام شود.  این کود پاش‌ها کود را به صورت استاندارد و یکنواخت بر روی زمین کشاورزی پخش می‌کنند تا سطح زیر کشت از تراکم یکسانی از کود برخوردار شود این کار باعث رشد بهینه و یکنواخت گیاه می‌شود. امروزه با توجه به مضرات شناخته شده کودهای شیمیایی و عدم استقبال از سمت بازار مصرف جامعه به سمت کشاورزی ارگانیک سوق پیدا کرده و استفاده از کو دامی مجددا در بین کشاورزان افزایش یافته است لذا دستگاه‌های کودپاش دامی تولید شده برای پاشش انواع کود دامی رونق پیدا کرده است. این دستگاه‌ها که در ظرفیت‌های مخزن مختلف ساخته می‌شوند در زمین‌های شیب دار نیز بدون مشکل کارایی دارند و جهت سهولت روند کار مجهز به خرد کن و سرند می‌باشند و به کمک سه گیر بکس خود حداقل اصطحکاک و سایش دستگاه را ایجاد می‌کنند. این دستگاه‌ها در دو مدل هیدرولیکی و مکانیکی و به سه منظور باغی، زراعی و صیفی در تناژ های مختلف تولید می‌شوند. همچنین کودپاش دامی پشت تراکتوری  قابلیت پاشش کود نمو یا سخت شده را نیز دارا می باشند. در این کودپاش ها با استفاده از سیستم گریز از مرکز سعی شده تا شعاع کود دهی بسته به مدل دستگاه تا ۱۵ متر افزایش پیدا کند تا از رفت و آمد بی رویه بر روی زمین جلوگیری شود تا سبب فرسایش خاک نشود.

پخش عمده کودپاش دامی ۴ چرخ در کشور

پخش عمده کودپاش دامی 4 چرخ در کشورقیمت کودپاش دامی ۴ چرخ در کشور بر مبنای المان های توضیح داده شده در بالا متغیر است. کشاورزان و باغداران می توانند با خرید عمده از این پخش کننده خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهند. در این سایت سعی شده تا به خریداران گرامی در مرحله اول مشاوره کامل و حرفه ای به صورت رایگان ارائه گردد سپس مشتریان در صورت تمایل بتوانند اقدام به خرید خود نمایند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها