🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

عرضه انواع دیسک پشت تراکتور

دیسک پشت تراکتور یکی از ادوات و ملزومات مهم کشاورزی به شمار می آید که برای شخم زنی زمین زراعی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در ابعاد مختلف و کارایی های متفاوت تولید می شود. بسیاری از فروشندگان ماشین آلات کشاورزی می توانند بهترین مرکز عرضه انواع دیسک پشت تراکتور به شمار آیند که با قیمت های متفاوت این محصول را در بازار به صورت عمده و خرده به فروش می رسانند.

عرضه انواع دیسک پشت تراکتور

آشنایی با عملکرد دیسک پشت تراکتوری

آشنایی با عملکرد دیسک پشت تراکتوری باغداران و مزرعه داران برای کاشت دانه های خود از قدیم الایام اقدام به شخم زدن و خاک ورزی زمین می کردند تا شرایط را برای کاشت دانه ها فراهم کنند. با توجه به وسعت زمین این عملیات ممکن بود به زمان زیادی احتیاج داشته باشد. امروزه با تولید دستگاه و ماشین آلات کشاورزی بخش زیادی از مشکلات مزرعه داران در شخم زدن، کاشت نشاء و حتی برداشت محصول رفع شده است.

دیسک کشاورزی نیز یکی از ادوات کشاورزی است که به مزرعه دار کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن و کمترین زمان اقدام به شخم زدن و خارک ورزی مزرعه خود کند. این دیسکها همانطور که از نامشان پیداست دارای صفحه های برنده و لب کنگره ای هستند که از جنس فولاد می باشند تشکیل شده است. دیسک پشت تراکتوری بعد از وصل شدن به تراکتور که خود آن نیز علاوه بر پره ها دارای دو چرخ می باشد و حرکت بر روی زمین را آسان تر می کند با حرکت تراکتور شروع به کار می کند.

پخش دیسک پشت تراکتور در بازار

پخش دیسک پشت تراکتور در بازار دیسک پشت تراکتور توسط کارخانه های تولید کننده ادوات و ماشین آلات کشاورزی تولید می شوند که ممکن است در ابعاد و اندازه متفاوتی تولید شوند. قیمت دیسک پشت تراکتور در بازار بر اساس تعداد پره موجود در آن ها و همچنین بر اساس کیفیت قطعات و مشخصات فنی آن بررسی می شود.

این دستگاه ها به صورت ۲۴ پره، ۲۸ پره، ۳۲ پره و ۳۶ پره ای موجود هستند. بسیاری از تولیدکنندگان به هنگام فروش دیسک پشت تراکتوری قیمت روز به مشتریان می دهند چرا که تولید این محصول با استفاده از برخی قطعات وارداتی می باشد و تغییر نرخ ارز می تواند در قیمت این دیسک ها اثر گذار باشد.

پخش این دیسک ها در بازار به صورت عمده و خرده انجام می شود. این مجموعه که یکی از فعالان قدیمی در سطح کشور می باشد همواره به صورت مستمر نسبت به تامین انواع ماشین آلات کشاورزی مشتریان برآمده است. دیسک پشت تراکتوری نیز از جمله محصولاتی است که این مجموعه به قیمت تولیدی و هر تعدادی که نیاز داشته باشید می تواند برایتان تامین نماید.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها