🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

صادرات دستگاه خرمن کوب برنج به بازار خارجی

امروزه صادرات دستگاه خرمن کوب برنج از کشورمان به سایر کشور ها مانند هند، پاکستان، عربستان، افغانستان و … پیشرفت زیادی کرده است، زیرا این دستگاه ها باکیفیت و درجه یک بوده و در بازار های خارجی فروش بسیار خوبی دارند. 

صادرات دستگاه خرمن کوب برنج به بازار خارجی

مشخصات فنی خرمن کوب برنج

مشخصات فنی خرمن کوب برنج مشخصات فنی دستگاه خرمن کوب برنج باید در کارخانه ها بعد از تولید، مورد برسی ناظران قرار بگیرد. 

خرمن کوبی بخش مهمی از کشاورزی است که شامل برداشت دانه یا دانه از گیاهان (به عنوان مثال برنج یا گندم) از ساقه گیاه است. در مورد مزارع کوچک ، خرمن کوبی با ضرب و شتم یا خرد کردن دانه با دست یا پا انجام می شود و به مقدار زیادی کار بدنی سخت نیاز دارد.  برای دستیابی راحت تر این کار برای کشاورز ، می توان از یک خرسنگ ساده با میل لنگ استفاده کرد.  در بیشتر موارد ، دو نفر به کار این کارها نیاز دارند: یک نفر برای خاموش کردن میل لنگ و دیگری برای تغذیه دانه از طریق دستگاه.  این ریزگردها می توانند با استفاده از مواد ساده ساخته شوند و می توانند راندمان برداشت درخت را بهبود بخشند.  آنها همچنین می توانند با پدال ساخته شوند ، یا به دوچرخه وصل شوند ، به طوری که شخصی که در آن فعالیت دارد می تواند به سادگی پدال را بکشد تا کار را حتی بیشتر کند و سریعتر فرسایش کند.

 در این دستگاه خرمن کوب می توان اتصال یک گیربکس به سیستم پدال را می توان با مواد اولیه ساخته کرد.  دو نسخه از Thresher با موتور پدال است که به صورت یک قطعه ساخته شده است و اتصال آن به یک دوچرخه برای یک Thresher معمولی با میل لنگ است. [۱]  موسسات دولتی یا غیردولتی به دنبال رده های پدال پیشنهاد شده یا در دسترس جوامع کشاورزی قرار گرفته است.  لازم به یادآوری است که برای این ریزگردها مضراتی وجود دارد و تأثیر آنها در منطقه خاص باید قبل از پیشنهاد بررسی شود.

اهمیت صادرات دستگاه خرمن کوب برنج در ایران

اهمیت صادرات دستگاه خرمن کوب برنج در ایران قیمت خرمن کوب برنج در ایران دارای ثبات نیست و دچار تغییراتی می شود. صادرات این دستگاه های خرمن کوب برنج برای ایران بسیار پراهمیت می باشد زیرا سود خوبی از این طریق وارد ایران می شود. 

 ساوه محلی برای کشاورزان است که برنج را پرورش می دهند ، و فقط برنج در برخی از مناطق با درآمد اصلی برنج درآمد اصلی کشاورزان را به خود اختصاص داده است.  برنج غذای اصلی نیست بلکه برنج است.  در اصل برنج برنج را به برنج آسیاب می کنیم.  قبل از برداشت فرايندهاي بسياري كه بايد براي استفاده از روش هاي گوناگون براي كشاورزان انجام شود تا يك محصول كامل باشد ، برخي از كشاورزان از روش هاي كشاورزي در علوم كشاورزي استفاده مي كنند ، در ضمن كشاورزان نيز از روش هاي سنتي استفاده مي كنند.

 هنگامی که برنج برداشت می شود ، روش های مختلفی از برداشت محصول از طریق کشاورزان وجود دارد ، که می تواند ابزار سنتی مانند چوب برای ضربه زدن به برنج باشد به طوری که جدا از ساقه.  همچنین یک موتور فرسوده محلی rakita (prontok) نیز وجود دارد که کشاورزان اکنون در حال استفاده هستند.

 دستگاه خرمن کوب برنج که در استفاده از کشاورزان  به عنوان کنترل کننده موتور به ۴ نیروی کار نیاز دارد ، یکی برای بلند کردن برنج روی دستگاه دوم شامل برنج را سوم قرار می دهد و زباله های چهارم را برای جمع آوری برنج پاک می کند.

 این روش کمی با استفاده از دستگاه های خرمن کوب برنج است.  ممکن است برای خواننده مفید باشد.  قبلاً عذرخواهی می کنیم ممکن است درک شما را از درک کمی داشته باشد ، اما در حقیقت ، این حقیقت است.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها