🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

صادرات دستگاه ترنچر کوچک دستی

صادرات دستگاه ترنچر کوچک دستی همانند صادرات دیگر ماشین آلات صنعتی و کشاورزی بر رشد اقتصادی کشورها تاثیر بسزایی دارد. دستگاه ترنچر کوچک دستی (یا خندق کندن) بین زمره دستگاه‌های ماشین آلات صنعت استراتژی کشاورزی است، دستگاه ترنچر که در ایران به نام کانال کن نیز شناخته می‌شود در پروژه‌های عمرانی نیز استفاده دارد. 

صادرات دستگاه ترنچر کوچک دستی

اهمیت تولید و استفاده از انواع دستگاه ترنچر

اهمیت تولید و استفاده از انواع دستگاه ترنچر ترنچر‌ها در هر ابعادی برای حفر کانال به خصوص کانال‌های باریک اهمیت دارند. ترنچر‌ها که در زمره ماشین آلات حفاری طبقه بندی می‌شوند در صنایع مختلف کشاورزی و عمرانی از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردارند. استفاده از این ماشین آلات برای پروژه‌ها حائز اهمیت است و به سرعت پیشرفت کار حفاری کمک شایانی می‌کند.

ترنچر‌ها در مدل‌های مختلف تولید و در هر مدل عمق حفاری آنها متفاوت می‌باشد. از ترنچر‌ها در پروژه‌های عمرانی مانند حفاری، کانال زنی، برش آسفالت و غیره نیز استفاده می‌شود. در پروژه‌هایی نظیر کابل کشی برق و یا فیبر نوری به صورت دفنی، لوله کشی‌های آب و گاز که به صورت دفنی انجام می‌گیرد استفاده از دستگاه ترنچر باعث سرعت در اجرای کار می‌گردد.

سرعت دستگاه‌های ترنچر برای حفاری کانال‌ها به مراتب کمتر از بیل مکانی کی است، از اینرو تولید و استفاده از دستگاه‌های ترنچر دارای اهمیت می‌باشد. استفاده از دستگاه‌های ترنچر در صنعت استراتژی کشاورزی نیز دارای اهمیت است و از این نوع دستگاه در نوع‌های مختلف جهت هرس نمودن ریشه‌های درخت (ریشه زنی)، حفاری چاله‌های کودی در پای درختان (استفاده از کود داخل چاله‌های کنده شده توسط دستگاه ترنچر) و زهکشی زمین استفاده می‌شود. 
مسائلی از قبیل سرعت کار بالای دستگاه برنچر، دقت بسیار بالا از اهمیت بسیاری در این نوع دستگاه‌ها برخوردار است و در نمونه‌های کوچک این دستگاه‌ها سرعت جابه جایی به خصوص در مزارع و باغ‌های کشاورزی برای کشاورزان قابل توجح است. از جمله مزایای دیگر دستگاه‌های برنچر امکان نصب آنها در پشت تراکتور‌ها می‌باشد. 

شرکت های صادراتی دستگاه ترنچر کوچک دستی

شرکت های صادراتی دستگاه ترنچر کوچک دستی شرکت‌های دانش بنیان، تولیدی و صادراتی ماشین آلات کشاورزی با در نظر گرفتن پتانسیل دستگاه ترنچر کوچک دستی و ترنچر هایی با ظرفیت های مختلف با داشتن نگاه صادرات محور و سرمایه گذاری در زمینه صادرات در بخش کشاورزی توانسته‌‌اند در این زمینه ارز اندام کرده و پس از عبور از به دست گرفتن بازار داخلی با پتانسیل فروش بالا به سمت بازار‌های هدف صادرات گام بردارند و به صنعت صادرات و فروش دستگاه تنچر رونق ببخشند. این وب سایت نیز با در اختیار گذاشتن اطلاعات مورد نیاز دستگاه ترنچر گامی موثر در شکوفا نمودن این صنعت و فروش دستگاه ترنچر با حذف واسطه برداشته است. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها