🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

صادرات خرمن کوب پشت تراکتوری به کشور های همسایه

صادرات خرمن کوب پشت تراکتوری از کشور ایران به سایر کشور های همسایه همچون افغانستان، پاکستان، هند، عربستان و … پیشرفت زیادی کرده است و ایران از طریق صادرات این دستگاه ها سود خوبی را کسب می کند. 

صادرات خرمن کوب پشت تراکتوری به کشور های همسایه

دسته بندی کلی انواع دستگاه های خرمن کوب

دسته بندی کلی انواع دستگاه های خرمن کوب انواع دستگاه های خرمن کوب در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند. دستگاه خرمن کوب بادی و دستگاه خرمن کوب برقی از انواع پر فروش این دستگاه ها محسوب می شوند. 

قبل از توسعه ماشین آلات مدرن، کارگران کشاورزی مجبور بودند با انجام یک سری عملیات پر زحمت یکی پس از دیگری محصول خود را برداشت کنند. ابتدا آنها باید گیاهان را با یک ابزار برش بلند مانند یک قلاب خرد می کردند. در مرحله بعد، آنها باید با ضرب و شتم ساقه های بریده شده دانه خوراکی را از چوب گوشتی جدا نکردند – عملیاتی که به عنوان خرچنگ شناخته می شود. سرانجام، آنها مجبور به پاک کردن باقی مانده های بقیه از دانه ها شدند تا آنها را برای استفاده در آسیاب مناسب کنند. همه اینها زمان و افراد زیادی را گرفت.

 خوشبختانه، جمع آوری کنندگان مدرن کل کار را بطور خودکار انجام می دهند: شما به سادگی آنها را از طریق یک محصول زراعی هدایت می کنید و آنها را با استفاده از تیغه های چرخ، چرخ، غربال و آسانسور، دانه ها را برش می دهند، آستانه می کنند و آنها را تمیز می کنند.  دانه ها در مخزن داخل ماشین برداشت (که بصورت دوره ای در چرخ دستی های کشیده شده توسط تراکتورهایی که در کنار آن رانده می شوند، خالی می شوند) جمع می شود، در حالی که چوب پنبه ها و ساقه ها از یک لوله خروجی بزرگ در قسمت پشتی چرخانده و دوباره به زمین می افتند.

شرکت صادراتی انواع دستگاه خرمن کوب در ایران

شرکت صادراتی انواع دستگاه خرمن کوب در ایران شرکت صادراتی انواع دستگاه خرمن کوب پیشرفته و مدرن در ایران را باکیفیت عالی به مشتریان ارائه می دهد تا بعد از خرید از محصول کاملا رضایت داشته باشند. 

محصولات غلات توسط هدر در جلو جمع می شوند، که در هر انتهای آن یک جفت چسبان تیز به نام تقسیم کننده محصولات وجود دارد. به طور کلی هرچه هدر پهن تر باشد، سریعتر و کارآمدتر یک ماشین برداشت می تواند یک رشته را قطع کند. از برش های مختلف برای برش محصولات مختلف استفاده می شود. هدر اغلب از هیدرولیک تغذیه می شود و به روش های مختلفی از کابین قابل بلند شدن، پایین آمدن و زاویه دار شدن است. هدر را می توان در طول طاقچه برداشت و کشید تا بتواند در خطوط باریک قرار بگیرد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها