🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

شرکت پخش دیسک دوار تراکتور

شرکت پخش دیسک دوار تراکتور، ارائه دهنده بهترین محصولات کشاورزی به مشتریان می باشد‌. دیسک های دوار تراکتور در بخش های مختلف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند و سبب کم شدن هزینه ها برای کشاورز خواهند شد. 

شرکت پخش دیسک دوار تراکتور

چگونگی تولید دیسک دوار تراکتور

چگونگی تولید دیسک دوار تراکتور چگونگی تولید دیسک دوار تراکتور در کارخانه ها بر اساس استاندارد های جهانی بوده است. 

 دیسک دوار تراکتور، لبه های برش آن ردیف دیسک های فلزی مقعر است که ممکن است پیچیده شوند و با زاویه ای مورب تنظیم شوند.  این یک پیاده سازی کشاورزی است که برای استفاده از خاک در کاشت محصولات زراعی استفاده می شود.  همچنین از این گیاه برای خرد کردن علفهای هرز ناخواسته یا بقایای محصول استفاده می شود.

 این شامل بسیاری از دیسک های فولادی کربن ، و بعضا دیسک های بورون ماندگارتر است که دارای مقادیر مختلف زیادی و اندازه و فاصله تیغه های دیسک هستند (انتخاب های دوم توسط نتیجه نهایی مورد نیاز در یک نوع خاک مشخص مشخص می شود) و ترتیب داده می شوند  به دو بخش (“دیسک دیسک افست”) یا چهار بخش (“دیسک دیوانه باند”).  با نگاه از بالا ، به نظر می رسد که چهار بخش “X” را تشکیل می دهند که مسطح تر از قد بلندتر است.  دیسکها نیز به گونه ای جبران می شوند که موازی با جهت کلی اجرای نباشند.  این ترتیب اطمینان حاصل می کند که دیسکها به منظور بهینه سازی نتیجه ، مرتباً هر زمینه‌ای را که در آن استفاده شده است ، خرد می کنند.  مخزن دیسکها و همچنین زاویه جبران آنها باعث می شود خاک آنها بریده شده شل و بلند شود.

 یک دیسک یک شکل تکامل یافته از دیسک هویج است ، که مناسب تر برای دشت های ساسکاچوان است ، جایی که در دهه ۱۹۴۰ توسعه یافته است.  ترک کردن را رها نمی کند و کشیدن آن سبک تر است ، بنابراین می تواند بزرگتر شود.  پس از دهه ۱۹۸۰ سلطه آنها در حال از بین رفتن بود.

مرکز فروش انواع دیسک دوار کشاورزی

مرکز فروش انواع دیسک دوار کشاورزی مرکز فروش انواع دیسک کشاورزی، محصولات باکیفیت و درجه یک را برای فروش آماده کرده است. قیمت دیسک دوار تراکتور در طول سال ثابت نیست و هر چند ماه بر اثر شرایطی تغییر خواهد کرد.‌

دیسک به عنوان یک پیشرفت منطقی از طراحی نوار داون اختراع شد.  اما به جای اینکه تیغه ها به جلو و عقب بر روی نوار برش حرکت می کنند ، آنها بر روی چندین دیسک کوچک قرار دارند که با سرعت زیاد می چرخند ، روی نوار برش نصب شده است.  به طور کلی ، ۲ تیغه چرخش آزاد وجود دارد که به هر دیسک وصل می شوند.  دیسکها یا توسط شافت یا چرخ دنده هایی که در داخل نوار برش قرار دارند هدایت می شوند.  مانند نوار داسی ، در واقع نوار برش در امتداد زمین می چرخد ​​، این همان چیزی است که ارتفاع برش را کنترل می کند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها