🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

شرکت پخش خرمن کوب بادام زمینی در کشور

خرمن کوب بادام زمینی به دلیل داشتن عملکرد مطلوب و کارایی بالای آن مورد توجه بسیاری از بادم کاران قرار گرفته است. شرکت های مختلفی در زمینه طراحی و تولید انواع ادوات کشاورزی در کشور فعالیت می کنند. به غیر از این نمونه های خارجی این دستگاه نیز به کشور وارد شده است. دستگاه خرمنکوب بادام زمینی از طریق شرکت های پخش به بازار عرضه می گردند و به فروش می رسند. 

شرکت پخش خرمن کوب بادام زمینی در کشور

معرفی مهمترین کاربرد های خرمن کوب بادام زمینی

معرفی مهمترین کاربرد های خرمن کوب بادام زمینیبه طور کلی خرمن کوب جزء ادات کشاورزی محسوب می شود. این دستگاه در زمان های گذشته به گاو یا خر بسته می شد و بر روی گیاهان حرکت داده می شدند تا دانه ها از گیاه جدا شوند. این دستگاه ها در گذشته شامل چندین استوانه معمولا ۲ الی ۳ استوانه بودند که دارای تیغه های فلزی بودند و با حرکت حیوان تیغه ها می چرخیدند.
دستگاه های خرمن کوب امروزی به دو صورت ثابت و متحرک می باشند که نوع متحرک آن به تراکتور متصل می شود و نمونه ثابت به وسیله برق عملیات خرمن کوبی را انجام می دهد. 
اگر بخواهیم کاربرد های دستگاه خرمن کوب بادام زمینی را معرفی نماییم باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

  • این دستگاه ساقه های گیاهان را خرد می کند و به کاه تبدیل می نماید. به این ترتیب برای مصرف دام به عنوان خوراک مناسب می باشد. 
  • با استفاده از این دستگاه دانه های بادام زمینی از سایر بخش های گیاه جدا می گردد، پس از غبار گیری در کیسه های مناسب بسته بندی می شود. 
  • جهت خرد کردن ساقه های خشک شده نیز استفاده می گردد و محصول نهایی برای خوراک دام استفاده می گردد. 

عرضه عمده دستگاه خرمن کوب بادام زمینی در کشور

عرضه عمده دستگاه خرمن کوب بادام زمینی در کشوراستفاده از دستگاه خرمن کوب بادام زمینی به دلیل کاهش هزینه تولید، کم کردن سختی کار و کاهش ضایعات محصول، باعث بالا بردن کیفیت محصول، بهره وری تولید را افزایش می دهد و در نهایت موجب افزایش درآمد کشاورزان می گردد. 
قیمت خرمن کوب بادام زمینی وابسته به عوامل متفاوتی می باشد که می توان به توان دستگاه، نوع دستگاه بر اساس متحرک و ثابت بود، برند تولید کننده آن و … اشاره نمود. به دلیل تمامی موارد اشاره استفاده از این دستگاه به بادام کاران توصیه می گردد. این مجموعه در زمینه عرضه عمده بهترین دستگاه خرمن کوب در کشور فعالیت می کند. متقاضیان جهت خرید این دستگاه می توانند با مشاهده نمونه ادوات و محصولات تولیدی ما و بررسی ویژگی های آن ها، دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. 
پس از انتخاب دستگاه کافیست از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناس های فروش ما ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها