🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

شرکت فروش تریلی پشت تراکتوری

تریلی پشت تراکتوری یکی از محصولاتی می باشد که در این زمان می توان استفاده های زیادی از ان کرد. این محصول در بیشتر کشور های جهان مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران زیادی دارد. این محصول همانطور که از نامش پیداست در پشت تراکتور استفاده می شود.

شرکت فروش تریلی پشت تراکتوری

تریلی پشت تراکتوری چگونه تولید می شود؟

تریلی پشت تراکتوری چگونه تولید می شود؟ تریلی تراکتوری در‌ پشت تراکتور نصب می شود و به تراکتور ظاهری شبیه تریلی می دهد. این محصول برای حمل اشیا و وسایل سنگین به پشت تراکتور نصب می شود و می توان با ان بیش از ۵ تن بار را جابه جا کرد که بستگی به اندازه تریلی پشت تراکتوری دارد. 

ساخت این تریلی پشت تراکتوری با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن انجام می شود. این محصول به دو صورت تولید می شود .

یک مدل از بغل باز می شود یعنی می توان از بغل باز را تخلیه کرد و نوع دیگر از پشت باز می شود و می توان بار را از پشت تخلیه کرد. 

در تولید این محصول از اهرمها و دکمه هایی نیز استفاده  می شود. با استفاده از اینها می توان کنترل تریلی پشت تراکتوری را انجام داد. 

کار با این دستگاه به این گونه است که شما با استفاده از ماشین آلات دیگر یا به صورت دستی باری را درون تریلی پشت تراکتوری قرار می دهید  و هنگامی که می خواهید بار را تخلیه کنید با استفاده از اهرمی که بین تراکتور و تریلی قرار دارد ترلی را شیب می‌کنید و بعد از باز کردن در تریلی بار را تخلیه می‌کنید. 

تولید تریلی پشت تراکتوری فرایندی تقریبا پر هزینه هست و اکنون در کشور ما و خیلی از کشور های دیگر این محصول تولید می شود. جنس این محصول کاملا از آهن مقاوم است. 

فروشنده دستگاه تریلی پشت تراکتوری در کشور

فروشنده دستگاه تریلی پشت تراکتوری در کشور فروش دستگاهی تریلی پشت تراکتوری در کشور ما توسط چند مرکز و فروشگاه انجام می شود. 

شما هنگام تهیه این محصول باید توجه داشته باشید که نمونه های بی کیفیت این محصول در بازار کشور موجود می باشد که می تواند در آینده ای نزدیک برای شما مشکل ساز باشد. 

شما برای تهیه این محصول با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت می توانید سری به سایت شرکت ما بزنید.

شرکت ما مفتخر است که توانسته چندین سال بهترین و با کیفیت ترین نوع تریلی پشت تراکتوری را در بازار کشور پخش کند و رضایت مشتریان خود را تا حدود بسیار زیادی برآورده سازد.

فروش دستگاه تریلی در شرکت ما به راحت ترین شکل ممکن امکان پذیر است. 

شما در این لحظه می توانید با تماس گرفتن با یکی از شماره های درون سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید و مشورت های لازم در خصوص تهیه تریلی پشت تراکتوری را از آنها بگیرید. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها