🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

شرکت تولیدی کودپاش جدید در ایران

تجهیزات کود و کود پاشی یکی از ابزارهای پرکاربرد کشاورزی است. دستگاه های کودپاش مانند محفظه ای هستند که سوراخ هایی در قسمت پایینی آن وجود دارد که باعث ریزش کود می شود. یکی از خصوصیات دستگاه های کودپاش جدید، قابلیت پخش مواد به صورت استاندارد و یکنواخت است این کار باعث می شود گیاه به خوبی رشد کند.شرکت تولیدی کودپاش جدید در ایران

استاندارد های لازم جهت تولید دستگاه کودپاش جدید

استاندارد های لازم جهت تولید دستگاه کودپاش جدیداز روش های بهبود کیفیت خاک و حذف آلاینده های ناشی از بکارگیری کود شیمیایی، استفاده از کودهای حیوانی است که مصرف آن نقش موثری در توسعه کشاورزی پایدار دارد. از مشکلات مهم در استفاده از کودهای حیوانی نحوه پخش آنها در سطح مزرعه است.

بدین منظور برخی شرکت های تولیدی به طراحی و ساخت دستگاه های کودپاش پرداخته اند. این شرکتها به منظور تولید دستگاه کودپاش جدید کشاورزی استانداردهای لازم را در نظر گرفته اند. از جمله استاندارد های لازم جهت تولید این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کشش و توان دستگاه
  • سرعت پاشش کود 
  •  عرض پاشش کود
  • ظرفیت مخزن دستگاه 

اکثر ماشین های کودپاش موجود، عمل پخش کود را به صورت ریزشی انجام می دهند و به همین دلیل عرض پاشش نسبتا کمی دارند. همچنین به علت کوچک بودن حجم مخزن نیاز به بارگیری بیشتری داشته و ازدیاد رفت و آمد ماشین در سطح مزرعه را موجب می شوند که باعث تخریب ساختمان خاک و افزایش مصرف انرژی می شود.

بنابراین هدف از تولید دستگاه کودپاش جدید این است که بتواند کار پخش کود دامی را در عرض وسیعی از سطح مزرعه و با استفاده از نیروی گریز از مرکز انجام دهد، به علاوه دارای حجم مخزن بزرگ بوده و همچنین یکنواختی پاشش را در دو راستاي طولی و عرضی داشته باشد.

برترین برند های تولید دستگاه کودپاش در ایران

برترین برند های تولید دستگاه کودپاش در ایراندر ابتدا، کشاورزان کود مورد نیاز خود را بدون داشتن تجهیزات ویژه به زمین های کشاورزی می دادند. به عنوان مثال، آنها کود را درون یک کیسه می ریختند و ان را  روی زمین با دستان خود پخش می کردند. این هنوز هم انجام می شود اما نکته اینجاست که میزان پاشش یکنواخت نیست همچنین ضایعات را افزایش می دهد. امروزه انواع مختلفی از کودپاش در بازار موجود می باشد از جمله: 

  • کودپاش جدید برقی
  • کودپاش دستی
  • کودپاش شارژی
  • کودپاش پشت تراکتوری

کارخانه های متفاوتی وجود دارند که تولید کننده انواع مختلف این کودپاشها هستند که می توان به صورت اینترنتی یا به صورت حضوری محصولات را خریداری کرد. برترین برند های تولید دستگاه کودپاش در ایران، برند هایی هستند که در بازار شناخته شده و فروش خوبی داشته باشند و همچنین قطعات ان هم در دسترس مصرف کنندگان باشد تا بتوان در صورت خرابی دستگاه به راحتی ان را تعمیر کرد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها