🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید کودپاش باغی به صورت عمده

کودپاش باغی دستگاهی است با عرض پاششی مفید که کود را در سطح مزرعه پراکنده می کند.در این روش همواره سعی می شود که عملیات کود دهی به صورت یکنواخت در سراسر مزرعه انجام شود. بهتر است که کودپاشی در زمانی انجام شود که زمین خیس و گل آلود نباشد. 

خرید کودپاش باغی به صورت عمده

دلایل تولید انواع دستگاه کودپاش باغی

دلایل تولید انواع دستگاه کودپاش باغی

دلایل تولید انواع دستگاه کودپاش باغی به تقاضای زیادی که از طرف مشتریان در بازار وجود دارد، بر می گردد. این متقاضیان برای انتخاب دستگاه کودپاش مناسب با کار خود در بازار جستجوهای فراوان می نمایند. انتخاب دستگاه کودپاش مناسب به عواملی چون سایز دستگاه و همچنین کود مورد نیاز برای استفاده در سطح مزرعه و همچنین نوع مصرف دستگاه بستگی دارد .

برای اینکه با استفاده از دستگاه کودپاش بتوان به صورت یکنواخت کود را به زمین خوراند باید از صفحه زیرین یا توری متناسب با کود مصرفی استفاده نمود. لازم به ذکر است که در برخی دستگاه های کودپاش با تعویض توری زیرین امکان استفاده از دستگاه به عنوان بذر پاش هم وجود دارد.

از این رو برای استفاده از این دستگاه ها باید توری مناسبی انتخاب شود که کود یا بذر در دستگاه گیر نکند و یا به صورت نامطلوب خارج نشود تا دستگاه نهایت عملکرد واقعی خود را حفظ کند. کودپاش باغی در سایزهای مختلفی ساخته و عرضه می شود که نوع سنگین آن روی تراکتور و کامیون و یا کامیونت نصب می شود و نسخه کوچک آن حتی بر روی تیلر های کشاورزی نیز قابل نصب است که این دستگاه ها کار هدایت دستگاه را در زمان کود پاشی یا بذر پاشی بر عهده دارند.

شایان ذکر است که برخی دستگاه های کودپاش باغی به گونه ایی طراحی می شوند که قابلیت ریزش کود در سایه انداز درختان را دارند و بدین روش با بالا بردن زمان کود دهی کار را برای کشاورزان سریعتر و راحت تر می کنند.

قیمت عمده دستگاه کودپاش هیدرولیکی باغی

قیمت عمده دستگاه کودپاش هیدرولیکی باغی

قیمت عمده دستگاه کودپاش هیدرولیکی باغی در بازار ایران چگونه است ؟

امروزه دامنه قیمتی دستگاه های کود پاش باغی بسیار وسیع شده و همچنین در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارزی و همچنین سایر مسائل اقتصادی  قیمت دستگاه ها بسیار گرانتر شده و این تغییر قیمت حتی در بین مدل های مشابه دستگاه های کودپاش باغی هم به طور چشمگیری اتفاق افتاده و همین امر موجب شده که خریداران این قبیل تجهیزات تمام توان خود را در انتخاب بهینه محصول مورد نیاز بکار گیرند تا دقیقا بر اساس وزن و توان مورد نیاز خود اقدام به خرید دستگاه کنند.

همانگونه که از توضیحات فوق بر می آید قیمت دستگاه کودپاش باغی سبک و سنگین بسیار متفاوت می باشد و شما همواره باید توجه فرمایید که دستگاه مورد نیاز و متناسب با فعالیت خود را انتخاب و خریداری نمایید. لازم به ذکر است که به دلیل نوسانات ارزی،در برخی مراکز قیمت دستگاه ها تنها به صورت تلفنی در اختیار متقاضیان قرار میگیرد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها