🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید مستقیم دیسک تراکتور شیراز

رشد بذر گیاهان در زمین کشاورزی مستلزم فراهم بودن مجموعه ای از شرایط است. بذر باید به آب و مواد مغذی موجود در خاک دسترسی داشته باشد. برای تحقق این مساله بذر باید در تماس مستقیم با خاک بوده تا بتواند مواد غذایی را جذب و رشد کند. کلوخ بودن زمین این امر را برای بذر غیر قابل دسترس می کند. بنابراین ریز بودن ذرات خاک برای دسترسی به مواد غذایی موجود در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دیسک تراکتور شیراز چگونه و با چه عملکردی این مشکل را حل می کند؟ با ما بمانید تا بیشتر با این ابزار کشاورزی و اهمیت آن در کشاورزی آشنا شویم.خرید مستقیم دیسک تراکتور شیراز

آشنایی با عملکرد دیسک تراکتور

آشنایی با عملکرد دیسک تراکتور

نرم کردن خاک و یا به عبارتی خرد کردن خاک به ذرات ریز از اهمیت ویژه ای در کشاورزی برخوردار است. در گذشته برای این عملیات از بیل استفاده می شد. به این ترتیب که همزمان با عملیات کاشت و یا قبل از شخم با پست بیل کلوخه ها را خرد می کردند. در مورد کلوخ های بزرگی از وسیله ای ابتدای به نام کلوخ کوب استفاده می شد. استفاده از نیروی کار فراوان و کندی در پیشرفت کار از معایب بزرگ این روش بود که برای زمین های بزرگ عملا کار غیر ممکنی بود. 

با پیشرفت علم و تکنولوژی ابزارهای مختلف کشاورزی ابداع شدند. یکی از این ابداعات که مشکل کلوخ های زمین را حل می کرد و خاک نرمی را در اختیار کشاورز قرار می داد تا عملیات کاشت را در ان به خوبی انجام دهد دیسک تراکتور بود.

امروزه دیسکها در عملیات خاک ورزی ثانویه نقش بسیار مهمی دارند و کوخ های ایجاد شده در اثر شخم را خرد می کنند. از دیسکها علاوه بر نرم کردن بافت خاک در شخم زدن چراگاه ، جنگل کاری و برهم زدن بقایای گیاهان و مخلوط کردن ان با خاک نیز استفاده زیادی می شود.

انواع دیسک تراکتور دارای تفاوت های ظاهری و عملکردی هستند اما هدف نهایی همه آنها نرم کردن خاک و از بین بردن کلوخ های ناشی از شخم می باشد.

فروش عمده دیسک تراکتور در شیراز

فروش عمده دیسک تراکتور در شیراز چنانچه در زمینه فروش ابزارآلات و تجهیزات کشاورزی فعالیت دارید و یا کار شما ارائه خدمات در سطح وسیع به کشاورزان می باشد دیسک تراکتور از ضروری ترین وسایل کار شماست.

فروش عمده دیسک تراکتور در شیراز می تواند پاسخگوی نیاز شما به این وسیله باشد. جهت آگاهی از قیمت دیسک تراکتور و انواع دیسک موجود می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مسئول فروش ما ارتباط برقرار نمایید تا دیسک های مورد نیاز را برای شما ارسال نماییم.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها