🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید مستقیم دستگاه بوجاری غلات

بوجاری کردن غلات یعنی جداسازی و غربال گری غلات از ناخالصی هایی نظیر کاه و کلش، خار و سنگ ریزه و غیره، که در صنایع تولید محصولات کشاورزی و بسته بندی کاربردهای فراوانی داشته و با توجه به اندازه دانه بندی غلات در ظرفیت ها و ابعاد مختلفی تولید شده که با توجه به برند شرکت تولید کننده و میزان کیفیت قطعات دارای قیمت های متفاوتی می باشند، اما به طور کلی خرید مستقیم دستگاه بوجاری غلات به علت کاهش قیمت خرید محصول بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.خرید مستقیم دستگاه بوجاری غلات

بهترین برندهای دستگاه بوجاری غلات در بازار

بهترین برندهای دستگاه بوجاری غلات در بازار بهترین برندهای دستگاه بوجاری غلات در بازار برندهایی هستند که از ظرفیت تولیدی بالاتری بهره مند بوده و میزان کیفیت و ظرفیت تولیدی غلات بوجاری شده در آنها بسیار بالا باشد.

به طور کلی دستگاه های بوجاری به دو صورت سنتی و پشت تراکتوری و مکانیزه و اتوماتیک تقسیم بندی می شوند، که کیفیت و توان تولیدی در واحد زمان در دستگاه اتوماتیک بیشتر می باشد.

گندم محصولی است که بیشتر اوقات به همراه جو کاشته می شود که این عامل سبب می شود تا در مرحله برداشت محصول این دو غلات با یکدیگر قاطی شوند، بنابراین دستگاهی که بتواند هم جداسازی و تفکیک گندم از جو را انجام داده و هم بتواند ناخالصی های این غلات را جدا نماید از کارایی و کیفیت بالاتری برخوردار بوده توان تولیدی بالاتری دارد.

دستگاه بوجاری گندم و جو در واقع طی فرآیند فشار هوا و حرکات مکانیکی درون خود اقدام به بوجاری کردن غلات و جداسازی دانه ها از یکدیگر می کند.

از دستگاه بوجاری ذرت می توان جهت غربال گری انواع ذرت خشک و تر استفاده نمود، البته ظرفیت و راندمان کاری دستگاه در بوجاری کردن ذرت خشک نسبت به تر بیشتر است.

خرید بدون واسطه دستگاه بوجاری غلات از تولید کننده

خرید بدون واسطه دستگاه بوجاری غلات از تولید کننده جهت تهیه ارزان قیمت ترین دستگاه های بوجاری غلات به کیفیت تضمین شده می توانید از طریق تولید کننده واقعی این کالا به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام بفرمایید.

در قدیم که دستگاه های مکانیزه وجود نداشت این کار به وسیله باد دادن با استفاده از کارگر انجام می گرفت، که غلات تولید شده در این روش به عدم دقت زیاد در بوجاری و جداسازی و زمان زیادی که صرف آن می شد از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نبود.

امروزه استفاده از دستگاه های مکانیزه بوجاری به دلیل صرفه جویی در هزینه ها و زمان و همچنین افزایش راندمان و دقت در انجام غربال گری از اهمیت بسزایی برخوردار می باشند. 

با توجه به دانه بندی مختلف غلات، به جهت تهیه دستگاه بوجاری با کارایی بالا و کیفیت عالی علاوه بر برند شرکت تولید کننده کالا و ضمانت نامه و گارانتی اصالت آن، باید به نکاتی از قبیل وزن دستگاه، توان تولیدی، کیفیت قطعات و بدنه دستگاه و ابعاد آن نیز دقت بفرمایید.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها