🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید دستگاه نشاکار با بهترین قیمت

در ابعاد گسترده کشت نشایی به صورت دستی امکان پذیر نیست ، در نتیجه در ابعاد گسترده باید از دستگاه نشاکار استفاده کرد . دستگاه نشاکار به دو صورت دستگاه نشاکار دستی و دستگاه نشاکار اتوماتیک در دسترس می باشد .

خرید دستگاه نشاکار با بهترین قیمت

مهمترین کاربرد های دستگاه های نشاکار

مهمترین کاربرد های دستگاه های نشاکار با کمک دستگاه نشاکار می توان به صورت همزمان و با دقت بالا و به راحتی کشت هزاران نشا را در ساعت انجام داد . این دستگاه از وسایل مهم کشاورزی مکانیزه است که با استفاده از آن می توان کاشت نشا گیاهان را انجام داد . 

در کشاورزی ابتدا دانه ها را در قسمت های ویژه ای از مزرعه می کارند و وقتی جوانه ها به گیاهان کوچک یا نشا تبدیل شد آنها را به مکان اصلی کشت منتقل می کنند . 

از مزایای تولید نشا می توان به کاهش چشمگیر مصرف آب در هنگام کشاورزی ، جلوگیری از آفت زدن جوانه ها ، کاهش زمان تولید و امکان تولید چند باره ی یک محصول در طول یک فصل اشاره کرد . 

استفاده از دستگاه نشاکار دارای مزیت های بسیاری می باشد . 

نشا کاری شغل بسیار خسته کننده ای است ، استفاده از دستگاه نشاکار باعث کاهش سختی این کار و در نتیجه کاهش میزان خستگی کشاورز می شود . 

استفاده از این دستگاه به کاشت نشا سرعت بخشیده و در نتیجه باعث افزایش بازده کار می شود . 

دقت کشت نشا با دستگاه نشاکار بسیار بالاتر از انجام این کار به روش دستی و سنتی می باشد . 

وقتی از دستگاه نشاکار استفاده می کنیم نیاز به نیروی انسانی کمتری داریم و این امر سبب کاهش هزینه در زمینه ی نیروی انسانی می باشد . 

عمق کاشت نشا بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد ، در صورتی که عمل کاشت نشا توسط دست و نیروی انسانی صورت بگیرد امکان خطا و در نتیجه خراب شدن محصول بسیار زیاد است ، اما در دستگاه نشاکار عمق کاشت مطابق با استانداردها از پیش تعیین شده و برای تمام نشاها یکسان عمل می کند . 

در نشاکار دستی کارگر می بایست به صورت دستی نشاها را به محل کاشت منتقل کند و دستگاه فقط عمق کاشت را مشخص کرده و نشا را در آن عمق قرار می دهد . 

در نشاکار اتوماتیک عمل انتقال نشا به محل کاشت ، تعیین عمق و قرار دادن نشا در عمق مورد نظر توسط دستگاه انجام می شود و کارگر باید سوار بر دستگاه باشد . 

فروش انواع دستگاه نشاکار دستی و اتوماتیک

فروش انواع دستگاه نشاکار دستی و اتوماتیک فروش انواع دستگاه نشاکار به صورت اینترنتی و همچنین در فروشگاه های ادوات کشاورزی صورت می گیرد . قیمت نشاکار دستی بسیار ارزان تر از نشاکار های اتوماتیک و ماشینی می باشد . 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها