🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

تولید کننده دستگاه بذر کار کاهو در ایران

دستگاه بذر کار کاهو از جمله دستگاه های و تجهیزات در زمینه کشاورزی و باغ داری است که امروزه استقبال روز افزونی در بین تجهیزات و ادوات کشاورزی دارد،و تولید کننده های بسیاری از تولید آن سود خوبی کسب میکنند.

تولید کننده دستگاه بذر کار کاهو در ایران

اهمیت تولید انواع دستگاه بذر کار کاهو

اهمیت تولید انواع دستگاه بذر کار کاهو تولید تریلی کودپاش از اهمیت بسیاری در صنعت کشاورزی برخوردار بوده و موجب می شود کشاورزان در عملیات کاشت تا برداشت با مشکلات عدیده ای مانند آفت زندگی و …‌ در امان باشند.

دستگاه کود پاش جز دستگاه ها و ماشین آلات پرکاربرد صنعت کشاورزی است. از کاربرد های این دستگاه می توان به کنترل مقدار کود و بذر در در هنگام پاشیدن و در مرحله بعدی  بذر و کود را در عمق مناسبی از زمین قرار دادن اشاره کرد.

کاربرد تریلی کودپاش بسیار با ارزش و پرفایده در کشاورزی و باغ داری است از این رو که  پاشیدن بی رویه کود شیمیایی به زمین کشاورزی موجب تخریب شدن زمین شده همچنین پاشیدن ناموزون بذر هم موجب می شود زمین در نواحی مختلفی تنُگ و در نواحی دیگر محصول متراکم و انبوهی داشته باشد که هیچ یک برای داشتن محصولی باکیفیت مناسب نیست. در نتیجه نیاز به دستگاهی که کود و بذر را به صورت یک دست و با شدت و اندازه متناسب به زمین و محصولات منتقل کند بیش از پیش احساس شد و بشر اقدام به تولید تریلی کود پاش کرد.

پاشش و انتقال مقدار مناسبی از کود و بذر به خاک از کاربرد های تریلی کودپاش است که موجب می شود با کمترین هزینه و زمان بهترین محصول کشاورزی حاصل شود.

روش استفاده از این دستگاه به این ترتیب است که اپراتور بعد از تنظیم کردن دستگاه که در ابتدای کار لازمه است ،قسمتی در زیر دستگاه که مختص کود و بذر است را پر کرده ،ریختن بذر و کود توسط پاشنده این دستگاه صورت می گیرد.این قسمت سوراخهایی دارد که باعث می شود کود یا بذر به صورت متناسب و به اندازه به سطح خاک و محصولات پاشیده شود.در نتیجه تراکم محصولات در سطح زمین یک دست می شود.و جوانه گیاهان در سطح زمین با فاصله های یک اندازه شد می کنند ،همین باعث می شود آب و مواد مغذی راحت و بهتر به گیاه و ریشه اش برسد و محصولی با کیفیت تر تولید شود.

دستگاه بذر کار دستی برای کشت به صورت ردیفی طراحی شده که موقعیت کشت در عمق و فاصله مختلفه برای انواع سبزیجات و سیفی جات را فراهم کرده.

برترین برند های دستگاه بذر کار کاهو در کشور

برترین برند های دستگاه بذر کار کاهو در کشور

عرضه دستگاه بذر کار کاهو در کشور با قیمت های مختلف صورت می گیرد ،قیمت دستگاه بذر کار بستگی به نوع ترنچر ،شرکت ارائه کننده محصول،کیفیت و توان کنده کاری و جا گذاری کابل و لوله و…..،بستگی دارد که درمیان انواع مختلف چیزل تراکتور نمونه تولید داخلی قیمت مناسب تری از نوع صادراتی دارد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها