🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

تولید کننده خرمن کوب بجنوردی در کشور

خرمن کوب بجنوردی از دسته خرمن کوب های دیگر است که موجب تسهیل در خرد کردن محصولات کشاورزی از قبیل ،کاه ،گندم ،جو،ذرت ،چغندر،بلوط و ساقه گیاهان پر کاربرد استفاده می شود.

تولید کننده خرمن کوب بجنوردی در کشور

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه خرمن کوب برقی

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه خرمن کوب برقی

خرمن کوب برقی دستگاه است که در گذشته ها برای کوبیدن خرمن های گندم به خر و گاو بسته می شد .با حرکت  خرمن کوب که در نتیجه راه رفتن حیوانات بود کاه و ساقه گندم از آن جدا می شدند.اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری و اختراع  دستگاه خرمن کوب برقی این فرآیند به آسانی انجام می شود‌.

دستگاه خرمن کوب برقی یکی از هزاران تجهیزات کشاورزی است که با استفاده از آن ساقه های گندم کوبیده می شوند به کاه تبدی می شوند و پس از بسته بندی های مختلف برای خوراک دام یا کاه گل سازی استفاده می شوند.این دستگاه دانه هارا از ساقه ها و سنبله هایشان جدا می کند،خاک و گرد آنها را گرفته و دسته بندی کرده آماده ی استفاده می شود.این دسته بندیها فشرده شده به سمت دستگاه خرد کن هدایت می شوند و خرمن کوب آن ها را هدایت می کنند. این دستگاه توانایی خرد کردن تمام ساقه های گیاهان  خشک را که خوراک حیوانات است دارد.

یکی از مزیت های دستگاه خرمن کوب توانایی نقل و انتقال و حمل بسته بندی خرمنها است.

با استفاده از دستگاه خرمن کوب درصد آسیب وارده به دانه ها بذرها کاهش یافته در نتیجه هم محصول سالمی خواهیم داشت هم خرمن سریع تر تولید می شود.

روش استفاده از دستگاه خرمن کوب بسیار سهل و راحت است و هزینه  نگهداری آن و هزینه های  ابزار و تعمیرش بسیار کم و ارزان است.

این دستگاه در مدت زمان کوتاهی هم کاه و علوفه را خرد می کند و هم دسته بندی و بسته بندی می کند ،در نتیجه وقت و زمینه کم تری اتلاف می شود.

عوامل موثر در کیفیت این دستگاه سایز و اندازه دستگاه ،کشور سازنده،قطعات استفاده شده ،آپشن های موجود در دستگاه و محفظه و گنجایش آن است.

چگونگی تولید دستگاه های خرمن کوب جدید بجنوردی

چگونگی تولید دستگاه های خرمن کوب جدید بجنوردیخرمن کوب جدید توسط شرکت های تولید کننده تجهیزات کشاورزی تولید می شود.

دستگاه خرمن کوب بجنوردی به این ترتیب تولید می شود که کارخانه جات تولید آن ورقه های آلمینیوم یا آهن را خریده و با دستگاه های مخصوص فشرده سازی و حالت دهنده به اشکال دلخواه در می آورند.

سپس بدنه را به قسمت رنگ آمیزی کارخانه هدایت کرده و بدنه دستگاه خرد کن را رنگ می کنند،مرحله آخر مرحله مونتاژ قطعاتی از قبیل غلطک ها،اهرم های خرد کن،لاستیکها و چرخ دنده ها و غیره است.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها