🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

تولید کننده انواع ترنچر زهکشی در ایران

ترنچر زهکشی از مهمترین ماشین آلات کشاورزی است که برای ایجاد ترانشه های زهکشی آب از آن استفاده می شود. امروزه ضرورت مکانیزه سازی زمین های زراعی و استفاده از ماشین آلات به روز کشاورزی برای تولید محصولات بهتر و سود بیشتر بر کسی پوشیده نیست و با توجه به بازار رقابتی امری حیاتی است.

تولید کننده انواع ترنچر زهکشی در ایران

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه های ترنچر زهکشی

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه های ترنچر زهکشیزهکشی زمین های کشاورزی نه تنها باعث شکوفا شدن هرچه بیشتر محصولات زراعی می شود بلکه باعث می شود زمین در هر زمانی در دسترس ماشین آلات باشد، و می توانید با خیال راحت به کارهای مهمی که دارید بپردازید.
زهکشی کارآمدترین و اقتصادی ترین روشی است که برای بهبود قابل ملاحظه عملکرد زمین زراعی می توان به کار گرفت و شما می توانید بهترین نتیجه و محصول را از زمین خود بدست آورید.
این عمل سالهاست که مورد استفاده قرار می گیرد و شامل جمع آوری ، جابجایی و دفع آب به دور از محصولات زراعی و همچنین رفع مشکل آب گرفتگی و آب ماندگی است.

دستگاه های ترنچر زهکشی انواع مختلفی دارد که از میان مب توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ترنچر چرخی 
  • ترنچر زنجیری
  • میکرو ترنچر
  • ترنچر پرتابل
  • ترنچر سوار بر تراکتور

چه ترنچرهایی مناسب هستند؟
عوامل مختلفی بر کیفیت ترنچر زهکشی تاثیر گذار هستند. ترنچرهایی که دوام بیشتر و عمر بالاتری دارند و امکانات بیشتری از جمله امکان تنظیم شیب ترانشه، امکان تغییر سایز و کاشت لوله را فراهم می کنند و همچنین عمق بیشتری را حفر می کنند؛ ترنچر های مناسبی هستند که با توجه به شرایط و امکانات و نیاز خود می توانید از آنها بهره مند شوید.

اهمیت تولید و استفاده از ترنچر زهکشی در ایران

اهمیت تولید و استفاده از ترنچر زهکشی در ایران ایران کشور کم آبی است و این باعث می شود تا بر لزوم استفاده درست از آب در بخش کشاورزی توجه وافری شود. یکی از راه های کنترل آب در زمین زراعی استفاده از ترانشه ها یا کانال های زه کشی است. این امر لزوم استفاده از ترانچرها را در ایران بیش از پیش مشخص می کند چرا که برای استفاده  درست از آب و بهره برداری مناسب از زمین کشاورزی بسیار مفید است. تولید ترنچر زهکشی در ایران اتفاقی است که علاوه بر تقویت تولیدات داخلی و جلوگیری از خروج ارز باعث اشتغال زایی شده و کاهش هزینه ها را در پی دارد.

اگر به دنبال بهره برداری بیشتر و بهتر از زمین خود هستید و می خواهید با هزینه های کم و در زمان کمتری میزان کار زیادی را انجام دهید؛ دستگاه های ترنچر زهکشی ما برای زهکشی زمین شما راه حل بسیار مناسبی ارائه می دهند.

همچنین می توانید با خرید دستگاه ترنچر زهکشی علاوه بر زمین خود در زمین های همجوار نیز آن را به اجاره بگذارید تا ضمن ایجاد درآمد به کارایی بیشتر زمین های زراعی نیز کمک کنید.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها