🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

توزیع عمده کودپاش دامی صنعتی

کودپاش دامی صنعتی ابزاری بسیار کارآمد است که خیلی به کشاورزان کمک کرده است تا کود های دامی را به طور یکنواخت در زمین پخش کنند و این به باروری و کیفیت  محصولات خیلی کمک کرده است. 

توزیع عمده کودپاش دامی صنعتی

آشنایی با انواع کودپاش دامی صنعتی

آشنایی با انواع کودپاش دامی صنعتی پخش کنندگان باید بتوانند کود هارا به طور یکنواخت در زمین پخش کنند تا کیفیت محصول مورد نظر بالا رود.  انتخاب و کالیبراسیون صحیح پراکندگی کود ، استفاده و عملکرد بهینه، کود را به عنوان منبع اصلی باروری محصول تضمین می کند و در عین حال از استفاده بیش از حد از مواد مغذی که می تواند منجر به مسائل محیطی شود نیز جلوگیری می کند.  چندین سیستم پخش کننده وجود دارد که همه آنها دارای روش های خاص کالیبراسیون هستند. کودپاش دامی تراکتوری ابزاری جانبی است که به وسیله ترفاکتور کود رادر زمین پخش می کند.

 سیستم های کود پاش جامد

 کود جامد به عنوان کود شیمیایی تعریف شده است که دارای وزن بیش از ۲۰٪ مواد جامد است.  کودهای جامد و کودهای نیمه جامد عموماً توسط دستگاه های کشنده تراکتور یا دستگاه پخش کننده جعبه سوار شده با کامیون اداره می شوند.  پخش کنندههای جعبه ظرفیت  آنها متفاوت است ، از دو تا بیست تن و کود به کمک یک مکانیسم دیسپرسر در قسمت پشتی از پخش کننده توزیع می شود.  برخی از انواع پخش کننده های جامد شامل ، تخلیه جانبی و اسپینر اسپری هستند.  از پراکندگی پوسته برای کودهای خشک استفاده می شود ، و پوسته های زنجیره ای با توزیع آن از قسمتهای توزیع کننده ، به کودهای با میزان رطوبت متفاوت کمک می کنند.  دستگاه پخش كننده ترشحات كنترل كننده تركور در حفره ها است تا کود را به سمت يك پانل چرخان يا پروانه جابجا كنند كه در آن هنگام كاهش تراكم به طور مساوي با كاهش تراكتور به جلو منتقل شود.  اسپينر اسپينر طراحي مشابه با پروانه هاي پخش كننده قيچ دارد ، مگر اين كه چرخش ديسك ها در قسمت عقب آنگ باعث ترشح كود شود.  با تغییر سرعت یا زاویه دیسک می توان تنظیماتی را انجام داد.

 سیستم های کود پاش مایع

 کود مایع به عنوان کود شیمیایی تعریف شده است که حاوی مواد جامد کمتر از ۱۰٪ است.  معمولاً از واگن مخزن با صفحات جلو برای پخش سطح کود استفاده می شود.  با این حال ، این روش اغلب خود را به گسترش غیر یکنواخت ، و بوی بسیار زیادی دارد.  

عرضه انواع کودپاش دامی صنعتی در کشور

عرضه انواع کودپاش دامی صنعتی در کشورنمایندگانی هستند در کشور که انواع کود پاش دامی صنعتی را به کشاورزان عرضه می کنند. قیمت کودپاش دامی بسته به نوع محصول و کیفیت آن متفاوت است. لیست قیمت انواع کود پاش در صفحه های مجازی به نمایش گذاشته شده است.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها